یونیفورم خاص یگان امنیت ویژه بانوان در تهران

تاریخ نشر :چهارشنبه 05 اکتبر 2022 اشتراک:
یگان ویژه بانوان اخبار گوناگون
در این ویدئو نیروهای یگان ویژه بانوان را با استایل خاص و یونیفورم جدید مشاهده می کنید که موردتوجه کاربران قرار گرفت

بعد از مرگ مهسا امینی دختر جوان کرد که توسط گشت ارشاد دستگیر شده بود اعتراضات گسترده ای در سراسر کشور رخ داد. در پی این اعتراضات نیروهای امنیتی اماده باش در خیابان ها حضور دارند. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از یگان ویژه بانوان را برای شما قرار دهیم

یونیفورم یگان ویژه بانوان

انتشار تصویری از یونیفورم یگان امنیت ویژه بانوان در تهران در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

ویدئویی از نیروهای امنیتی زن در تهران

زنان یگان ویژه چه ماموریتی دارند؟

سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه انتظامی کشور در خصوص آخرین وضعیت فعالیت گردان زنان یگان ویژه اعلام کرد: چند سال قبل یگان زنان راه اندازی و کار‌های ستادی لازم نیز انجام شد، اما از اسفند سال ۱۴۰۰ اولین گردان زنان یگان ویژه عملیاتی شد؛ به طوری‌که با گرفتن تجهیزات و لباس حتی در چند مورد حوادث و ناآرامی‌های سال گذشته در صحنه حضور داشته و مأموریت انجام دادند.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، کار اصلی زنان یگان ویژه را در صحنه‌های عملیاتی، شناسایی، دستگیری، انتقال و مستندسازی گفت: در حوزه‌های مختلف از جمله طرح‌های مردم یاری نیز برای زنان یگان ویژه کار و مأموریت تعریف شده است.

یگان ویژه بانوانیگان ویژه بانوان ایرانی

فرمانده یگان‌های ویژه انتظامی با تاکید براینکه کار و مسوولیت اصلی زنان یگان ویژه، شناسایی، عملیات روانی و دستگیری افرادی است که مردان یگان ویژه به دلیل رعایت موازین شرعی نمی‌توانند در صحنه ناآرامی اجتماعی آن‌ها را دستگیر کنند گفت: این زنان یگان ویژه هستند که این اقدامات را انجام داده و در مرحله بعد هم افراد دستگیر شده را منتقل می‌کنند.

سردار کرمی با بیان این مطلب که زنان یگان ویژه در کنار یگان مردان در ماموریت‌ها حضور دارند از توسعه یگان ویژه زنان و استقرار آن‌ها در تمام استان‌ها در سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: در سال گذشته زنان یگان ویژه در ۱۰ استان مستقر بودند.

یگان ویژه بانوانیگان ویژه بانوان ایران

فرمانده یگان‌های ویژه انتظامی با اعلام این مطلب که در سال جاری گردان زنان یگان ویژه
در سه حوزه افسری، کادر و درجه داری فعال خواهند بود خاطرنشان کرد:
یک گردان از زنان یگان ویژه هم در تهران مستقر هستند.

اینستاگرام و باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس