سه شنبه, ۱۶ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ابراز علاقه یکتا ناصر به همسرش منوچهر هادی قبل از شایعه طلاقش

تاریخ نشر :جمعه 26 مه 2023 اشتراک:
یکتا ناصر در استانبول اخبار گوناگون
یکتا ناصر که در سینما و اهل هنر به صوفیا لورن سینما معروف است با کمی تغییر سعی کرد بیشتر شبیه این بانوی هنرمند ایتالیایی شود و حتی نام دخترش را نیز صوفیا انتخاب کرد که البته شباهت چندانی به مادرش از نظر چهره ندارد.

زوج هادی و یکتا از زوج های مشهور و موفق در عرصه سینما و البته شبکه خانگی بودند و سریال ها و فیلم هایشان به شدت مورد توجه قرار می گرفت. یکتا همواره حامی همسرش بود و بارها درصفحه شخصی اش از انتقاد هایی که به شوهرش می شد گلایه می کرد. خانم ناصر دو سال پیش در آخرین همکاری اش با منوچهر هاد در سریال پر مخاطب نیسان آبی ظاهر شد. در این سریال هم نقش زنی را داشت که به خاطر شوهرش و علاقه زیادی که به او داشت حتی از رشته مورد علاقه اش صرف نظر کرد. او در این سریال با بی وفایی همسرش مواجه شد و همه اعتمادش شکست. اما این روزها نیز شایعه جدایی این زوج بر سر زبان ها افتاده است که پاک کردن عکس های خانوادگی از صفحشان این شایعات را تقویت می کند. یکتا ناصر در استانبول  و در روزهای فیلمبرداری نیسان ابی را در پرشین وی ببینید.

یکتا ناصر در استانبول

خانم ناصر در زمان فیلمبرداری سریال نیسان آبی همراه با گروهی که در این سریال همکاری می کردند برای بخش هایی از سریال به ترکیه رفتند. صحبت های جالب خانم ناصر درباره کارگردان این سریال را ببینید:

یکتا ناصر در استانبولبازیگر سریال دل در ترکیه

سلفی منوچهر هادی و همسرش در استانبول

یکتا ناصر در استانبولسلفی منوچهر هادی و همسرش در استانبول

 

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس