پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

معجزه‌ ای که زندگی لاله اسکندری بازیگر را از مرگ نجات داد

تاریخ نشر :چهارشنبه 20 آوریل 2022 اشتراک:
زندگی لاله اسکندری اخبار گوناگون
در این مطلب معجزه ای که برای زندگی لاله اسکندری بازیگر معروف رخ داد و موجب شد از مرگ نجات یابد را از زبان خودش می بینید

لاله اسکندری بازیگر معروف ایرانی است که با بازی در سریال خاک سرخ به شهرت رسید. خواهر او ستاره نیز در همین عرصه فعالیت می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم درباره معجزه ای که در زندگی لاله اسکندری رخ داد و او را از مرگ رهایی بخشید برای شما بگوییم

معجزه زندگی لاله اسکندری

لاله اسکندری در برنامه‌ای تلویزیونی در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال در زندگی‌اش معجزه‌ای رخ داده است از خاطره تصادفش در چهار سالگی و هفت مرتبه تصادف مرگبار دیگر گفت.

او با بیان این که «معجزه در زندگی‌ام بسیار رخ داده است. چون از سنین کودکی حادثه‌خیز بودم» گفت: «سال ۱۳۵۹، چهار سال و نیمم بود و خانه‌مان در اتوبان مدرس، بیهقی قرار داشت. با ماشینی که ۱۳۵ تا سرعت داشت تصادف کردم. به بیمارستان ۵۰۲ ارتش در خیابان بهار بردندم و ۲۴ ساعت طول کشید تا پدر و مادرم پیدایم کنند.

زندگی لاله اسکندریلاله اسکندری

ماجرای تصادف لاله اسکندری

وقتی تصادف اتفاق می‌افتد، شهریور ۵۹، ساعت چهار و نیم بعدازظهر، سیامک برادر بزرگم به خانه می‌رود و به مادرم می‌گوید لاله تصادف کرد ولی نمرد! پدر و مادرم راه می‌افتند و بعد از تقریبا ۲۰ ساعت پیدایم می‌کنند.» اسکندری ادامه داد: «جمله‌ای که دکتر به پدرم می‌گوید این است که معجزه نجاتش داده است چون نه شکستگی داده بودم و نه ضربه مغزی شده بودم.»

زندگی لاله اسکندریهمسر لاله اسکندری

او با اشاره به این که «از این اتفاقات در زندگی‌ام زیاد رخ داده است و ۷ بار تصادف کرده‌ام» گفت: «تصادف آخر سر صحنه فیلمبرداری در اتوبان بابایی بود که راننده‌مان هم فوت شد. پزشکی که مرا جراحی کرد می‌گفت این تصادف حداقل کوری می‌داد، چون چشمم ۳۳ بخیه خورد، حدقه‌ام خُرد شد و هنوز هم بعد از ۱۶ سال آناتومی صورتم به حالت قبل برنگشته است. یکی اسمش را شانس می‌گذارد، یکی نظرکردگی و یکی حمایت.»

لاله اسکندری در سال ۱۳۷۹ با سریال خاک سرخ ابراهیم حاتمی کیا در تلویزیون دیده شد و به شهرت زیادی رسید.

افکارنیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس