جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

قابی دیدنی زیبا کرمعلی با دورنمای جذاب عظیمه کرج

تاریخ نشر :شنبه 09 دسامبر 2023 اشتراک:
زیبا کرمعلی در کرج اخبار گوناگون
فیلم سینمایی لاتاری متفاوت ترین اثر محمد حسین مهدویان بود که با بازی بازیگرانی همچون ساعد سهیلی و زیبا کرمعلی پخش شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

زیبا قبل از پخش لاتاری دانشجو بود و در مراسم نقد ماجرای نیمروز مهدویان از او خواشت برای فیلم بعدی اش حضور داشته باشد. بعد از لاتاری این بانوی هنرمند به شدت مشهور شد و در مراسم های سینمایی از او دعوت می شد. او دینامیت را به عنوان یکی از کارهای بعدی اش انتخاب کرد که بسیار پرفروش شد. خانم کرمعلی گزیده کار است و به شدت سعی می کند در فضای مجازی فعالیت داشته باشد. فعالیت او گاهی با معنویات درونی اش گره خورده است. عکس زیبای زیبا کرمعلی در کرج را در پرشین وی بببینید.

زیبا کرمعلی در کرج

بازیگر لاتاری با انتشار عکس زیر نوشت :

باز هم با من باش دست هایت را به من بسپار تا بال هایی بسازم برای صعود به افق برای پرنده شدن زخم های بال هایت را با بوسه هایم ترمیم خواهم کرد

تا پرواز کنیم هم پای هم هم نفس و هم هدف تا آن جا که ستاره ها را فتح کنیم و طنین قهقهه های مجنونانه ی ما، رعد را به شرم آورد اما… لحظه ای در این رویای شیرینم درنگ کن… فتح ستاره ها؟!

کدام ستاره ها…؟

دنیای من با حضور تو، رنگ شب نمی بیند که ستاره ای مجال چشمک های فریبنده یابد با تو، آفتابم جاودانه است و آسمانم به فروزندگی نگاه توست برگرد و دستانم را بگیر اینجا بی تو، من زیر سقف شب بی پناه تر از همیشه ام و ستاره ها بی شرمانه با نگاه های هوس بازانه ی خود، هراس بی تو ماندن را بر دلم روانه می کنند با من باش تا بر چهره ی آفتاب بوسه زنیم. اینجا بی تو، آسمان شب، هراس انگیز است…

زیبا کرمعلی در عظیمه کرج

قابی دیدنی زیبا کرمعلی با دورنمای جذاب عظیمه کرجقابی دیدنی زیبا کرمعلی با دورنمای جذاب عظیمه کرج
قابی دیدنی زیبا کرمعلی با دورنمای جذاب عظیمه کرجنمایی از فیلم لاتاری
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده