سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سرنوشت تلخ دختر جوان که پس از عمل زیبایی آتش زده شد+جزئیات جدید

تاریخ نشر :چهارشنبه 05 اکتبر 2022 اشتراک:
آتش زدن دختر جوان حوادث روز
در این مطلب جزئیات آتش زدن دختر جوان تهرانی را مشاهده می کنید که بعد از عمل زیبایی در یک کلینیک کشته شد

چندی پیش کشف جسد سوخته یک دختر جوان در بیابان های اطراف البرز تحقیقات پلیس را آغاز کرد. پس از تحقیقات ابتدایی مشخص شد که این دختر جوان به یک کلینیک زیبایی رفته بود. امروز در پرشین وی می خواهیم جزئیات آتش زدن دختر جوان را برای شما قرار دهیم

آتش زدن دختر جوان

دختری که برای انجام عمل زیبایی به یک کلینیک در تهران مراجعه کرده بود به سرنوشتی تلخ و فاجعه‌بار دچار شد.

طبق گزارش پلیس، پس از اینکه دختر جوان حین عمل زیبایی دچار ایست قلبی شد و جان خود را از دست داد توسط عوامل کلینیک سوزانده شد و جسد او در بیابان‌های شرق استان البرز رها شد.
رییس پلیس آگاهی استان البرز روز گذشته گفت: «پس از کشف جسد نیمه‌سوخته یک خانم جوان در بیابان‌های اطراف آزادراه غدیر در شهرستان نظرآباد، پلیس آگاهی این شهرستان رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار داد.»

آتش زدن دختر جوانآتش زدن دختر جوان در بیابان

سرهنگ محمد نادربیگی در ادامه گفت: «کارآگاهان پس از بررسی سوابق افراد مفقود کشور متوجه شدند جسد متعلق به دختر جوان ساکن تهران است که مدتی پیش مفقود اعلام شده بود. با شناسایی هویت جسد، تحقیقات کارآگاهان برای کشف و زوایای پنهان پرونده آغاز و با انجام اقدامات پلیسی اطلاعاتی مشخص شد که مقتول در روز اعلام مفقودی برای انجام عمل زیبایی به یک کلینیک در استان تهران مراجعه و پس از آن خبری از او دریافت نشده است.

آتش زدن دختر جوانآتش زدن دختر جوان توسط نیروهای کلینیک

جزئیات قتل دختر تهرانی

این مقام انتظامی گفت: «پس از بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که
مقتول در حین انجام عمل زیبایی دچار ایست قلبی شده
و عوامل کلینیک با انتقال جسد او به بیابان‌های اطراف نظرآباد اقدام به آتش زدن آن کرده‌اند.»

سرهنگ نادربیگی با اشاره به دستگیری پنج نفر در خصوص این عمل غیرانسانی گفت:
«در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.»

جزئیات جدید از آتش زدن دختر جوان در کلینیک زیبایی

به نقل از روزنامه خراسان، سامان قاضی زاده گفت: در تاریخ ۲۶ تیر اهالی روستای گل دره نظرآباد متوجه آتش سوزی و دود غلیظ می‌شوند و موضوع را به پلیس آگاهی اعلام می‌کنند.

بعد از ارسال جسد به پزشکی قانونی و بررسی ابتدایی آن مشخص می‌شود جسد متعلق به یک زن حدود ۳۰ ساله است. همراه جسد یک دستبند و گردنبند طلا و بخشی از یک روسری کشف شده بود.

او افزود: با رصد آنتن تلفن همراه مشخص شد این فرد به همراه یک نفر دیگر بعد از خروج از مطب به سمت نظر آباد حرکت کرده که در این منطقه تلفن همراه وی خاموش و سیم کارت در گوشی دیگری فعال می‌شود.

قاضی زاده تصریح کرد: شخصی که سیم کارت متوفی را در گوشی جدید فعال کرده به اردبیل و بعد به قشم سفر کرده بود که با شنود تماس‌ها، این فرد در قشم دستگیر شد.

خبرآنلاین و روزنامه خراسان

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس