یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مردی که خواهرش را وسط خیابان آتش زد اعتراف کرد

تاریخ نشر :یکشنبه 07 مه 2023 اشتراک:
آتش زدن خواهر حوادث روز
در این مطلب ماجرای وقوع یک جنایت را مشاهده می کنید که در این حادثه برادر جوان اقدام به آتش زدن خواهر خود نمود و پس از ریختن بنزین رویش او را کشت

چند روز پیش وقوع یک جنایت در تهرانپارس پلیس جنایی را وارد پرونده کرد. در این حادثه یک زن و مرد جوان به علت سوختگی شدید راهی بیمارستان شدند که دختر جوان متاسفانه به کام مرگ فرو رفت. پس از بازجویی های فراوان از دیگر فرد آتش گرفته سوظن هایی به این مرد شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای آتش زدن خواهر جوان را برای شما قرار دهیم

آتش زدن خواهر

مرد جوانی که خواهرش را وسط خیابان و درون خودروی خود آتش زد، در بازجویی‌های پلیس ادعاهای عجیبی را درباره این ماجرا مطرح کرد.

۵ اردیبهشت امسال بود که صدای فریادهای سوختم، سوختم دختر ۳۴ ساله‌ای به نام الهام در محوطه شهرک امید تهرانپارس پیچید. همسایه‌ها زمانی به خودشان آمدند که نگهبان این شهرک در کسری از ثانیه با کپسول آتش‌نشانی، آتش را از ماشین و سر و بدن الهام اطفا کرده بود. دود غلیظی از ماشین چانگان بالا می‌رفت و الهام که ثانیه‌های قبل سر تا پا در آتش می‌سوخت و به این سو و آن سو می‌دوید بعد از خاموش شدن آتش یکجا ایستاد و اصلاً تصور نمی‌شد که سوختگی‌اش او را به کام مرگ فرو ببرد.

آتش زدن خواهرآتش زدن خواهر در خیابان

الهام بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. برادر او نیز دچار سوختگی شده بود و راهی بیمارستان شد، اما روز بعد الهام به دلیل شدت جراحات وارد شده، جانش را از دست داد.

راز قاتل در فیلم تکان‌دهنده

تصاویر دوربین مداربسته، راز جنایت را افشا کرد و مشخص شد الهام در جریان آتش‌افروزی عمدی برادرش، جان خود را از دست داده است. تصاویر خیلی زود در فضای مجازی هم منتشر شد و احساسات مخاطبان از مشاهده لحظه آتش زدن الهام توسط برادرش خدشه‌دار شد.

در این فیلم دیده می‌شد که زن جوان پشت فرمان خودرو بود که برادرش با او درگیر شد. بعد از چند ثانیه درگیری در حالی که مرد جوان ضرباتی به الهام وارد می‌کرد و با یک بطری مایعی روی او می‌پاشید دستش را سمت جیب خود برد. ثانیه‌ای بعد الهام گر گرفت، او داشت در آتش می‌سوخت.

در همین حال برادر او نیز دچار سوختگی شد. همچنین در بیمارستان چاقویی از برادر الهام کشف و ضمیمه پرونده شد و رسیدگی به پرونده در دستور کار محمد وهابی بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت.

اعترافات مرد خواهرکش

در حالی که الهام قبل از فوت به دلیل وخامت حالش قادر به تکلم و ثبت شکایت نبود، برادر ۳۶ ساله او تحت تحقیقات قرار گرفت و گفت: ۳ ماه قبل پدر و مادرم فوت کردند.۳ روز قبل از حادثه، من به برادرم گفتم که اثاثیه منزل ۶۰ میلیون تومان ارزش دارد و قرار شد آن اثاث را برای پرداخت مالیات بفروشم. اما روز حادثه الهام مقابل بلوک آمد و وقتی من را در حال فروش وسایل دید اعتراض و فحاشی کرد.

آتش زدن خواهرفیلم آتش زدن خواهر

او یک دستگاه پوز بانکی هم به همراه داشت و می‌گفت کارت بکش و پول اثاثیه را بده اما من می‌گفتم که پول نقد یا چک می‌دهم که الهام قبول نمی‌کرد. دوباره درگیری لفظی ما بالا گرفت و او که پشت فرمان ماشینش نشسته بود باز هم فحاشی کرد. من عصبانی شدم و سوییچ خودروی او را برداشتم.

این مرد که اطلاع نداشت فیلم آتش‌افروزی‌اش وجود دارد و همه دیده‌اند او در حال بنزین پاشیدن است در ادعای دروغینی گفت: الهام بنزین داشت و روی من پاشید که بعد از چند ثانیه شعله‌ور شد. من روی زمین غلت خوردم تا خاموش شوم، اما نفهمیدم چه شد که بنزین شعله‌ور شد.

متهم در پاسخ به این سؤال که آیا تو چاقو کشیدی و به خواهرت ضربه زدی، گفت: من چاقو نداشتم و ضربه‌ای نزده‌ام.

برادر الهام بعد از بهبودی کامل در شعبه دوم دادسرای جنایی تهران تحت بازجویی قرار خواهد گرفت تا ابعاد پنهان جنایت روشن شود.

همشهری آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس