جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

توهم عجیب دختر شیشه‌ای جوان به قتل ناپدری اش

تاریخ نشر :چهارشنبه 08 ژوئن 2022 اشتراک:
دختر شیشه‌ ای حوادث روز
در این مطلب اعترافات هولناک دختر شیشه‌ ای جوان را مشاهده می کنید که به گفته خودش ناپدری اش را کشته است. این دختر جوان اعتیاد شدیدی به شیشه دارد

چند روز پیش دختری به کلانتری رفته و به قتل عمد پدرخوانده اش اعتراف کرد. در پی این اعتراف پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد . اما پس از تحقیقات مشخص شد پدرخوانده این دختر زنده بوده و قتلی صورت نگرفته و تمامی صحبت ها در حالت توهم ناشی از مواد مخدر بوده است. در ادامه در پرشین وی ماجرای این دختر شیشه‌ ای را مشاهده می کنید

اعترافات دختر شیشه‌ ای

شنبه گذشته دختر جوانی به یکی از کلانتری‌های تهران رفت و زمانی که در مقابل افسر پرونده قرار گرفت، مدعی شد پدرش را به قتل رسانده است. وی گفت: دو سال قبل پدرم را در خانه‌مان در زنجان به قتل رساندم و جسدش را آتش زدم.

او افزود:پدرم مردی بداخلاق بود و اعتیاد به مواد مخدر داشت. او باعث اعتیاد من بود و مدام مرا کتک می‌زد. رفتارهایش مرا وادار کرد تا دست به قتل بزنم، اما حالا با گذشت دو سال از جنایت و به خاطر عذاب وجدان تصمیم گرفتم راز این قتل را برملا کنم.

دختر شیشه‌ ایاعتراف به قتل دختر شیشه‌ ای

این در حالی بود که در ادامه تحقیقات، برادر وی منکر ادعاهای خواهرش شد و گفت: میترا، خواهر ناتنی‌ام و از همسر دوم پدرم است. مدت‌ها قبل خانواده‌ام را ترک کردم و برای کار به شهرستان رفتم. چند سال قبل میترا را دیدم اما با این حال در این مدت خیلی با هم در تماس نبودیم تا اینکه متوجه شدم خواهرم چنین ادعایی کرده است.

پدرم در شهرستان زندگی می‌کند و زنده است، خواهر ناتنی‌ام او را نکشته اما چون خواهرم اعتیاد به شیشه دارد، توهم ناشی از مصرف آن باعث شده چنین اظهاراتی را مطرح کند.

دختر شیشه‌ ایتوهمات دختر شیشه‌ ای

به دنبال اظهارات دختر جوان، او به دستور بازپرس محمدحسین زارعی بازداشت شد،
اما میترا در ادامه تحقیقات در حالی که منکر جنایت شده بود،
گفت: اعتیاد شدیدی به شیشه دارم و توهم ناشی از آن باعث شد فکر کنم پدرم را کشته‌ام.

از آنجایی که محل زندگی میترا و جنایتی که او مدعی ارتکابش شده زنجان بود،
به دستور بازپرس جنایی قرار عدم صلاحیت صادر و پرونده برای بررسی این موضوع به دادسرای محل فرستاده شد.

خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس