جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای پسر انتقامجویی که ۴ دوستش را در تهران با اسید سوزاند

تاریخ نشر :شنبه 30 دسامبر 2023 اشتراک:
انتقام گیری در تهران حوادث روز
مرد جوانی در جریان یک انتقام جویی خشن چهار دوست خود را با اسید سوزانده و در دادگاه عنوان کرده که به خاطر انتقام جویی از دوستانش دست به این کار هولناک زده و آن ها را سوزانده است.

پسری جوانی که در کابل توسط چهار تن از دوستانش به شدت مورد آزار و شکنجه قرار گرفته بود بعد از یک سال و نیم که سلامتی اش را دوباره به دست آورد به تهران آمده و انتقام خود را گرفته است. در ادامه جزئیات انتقام گیری در تهران را در پرشین وی مشاهده کنید.

انتقام گیری در تهران

پسری جوان که در یک انتقام‌گیری خشن چهار دوستش را با اسید سوزانده است، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

متهم پیش‌ از اسیدپاشی به دست دوستانش با چاقو مجروح شده و تا یک قدمی مرگ رفته بود. یک سال پیش چهار جوان که با اسید سوخته بودند به بیمارستان منتقل شدند. آنها در بازجویی‌ ها به پلیس گفتند دوست‌شان سعید روی آنها اسید ریخته است.

سعید ساعاتی بعد بازداشت شد. این جوان به اسیدپاشی اعتراف کرد و در حالی که همچنان به‌شدت عصبانی بود گفت: من از کاری که کردم پشیمان نیستم. این چهار نفر من را تا مرگ کشاندند. آنها مرا با چاقو زدند و من هم در تلافی این کار را کردم.

با بهبود نسبی شکات و تکمیل تحقیقات، کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد. در جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه ۱۳ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، ابتدا نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و با توجه به مدارک موجود خواستار صدور حکم قانونی شد.

آزار و اذیت پسر جوان در کابل

سپس شکات در جایگاه قرار گرفتند و تک به تک خواسته‌شان را به دادگاه گفتند. آنها که از ناحیه گوش و قسمتی از صورت سوخته بودند، خواستار دریافت خسارت شدند.

وقتی نوبت به سعید رسید، اتهام اسیدپاشی را قبول کرد و گفت: یک سال و نیم قبل از این حادثه من با همین چهار شاکی که در دادگاه هستند درگیری داشتم.

انتقام گیری در تهراندستگیری پسر انتقامجو

اختلاف ما شدید نبود و کار خاصی نکرده بودم اما آنها با چاقو به جانم افتادند و طوری مرا زدند که دکتر‌ها امیدی به زنده ماندنم نداشتند؛ اما برای زندگی جنگیدم.

وقتی از مرگ نجات پیدا کردم، پلیس سراغم آمد تا تحقیق کند. آنچه بر من گذشته بود آن‌قدر سخت بود که تصمیم گرفتم خودم انتقام بگیرم. برای همین به پلیس چیزی نگفتم.

ماجرای انتقام گیری در تهران توسط پسر افغان

بعد از ترخیص از بیمارستان ۶ ماه هم در خانه بستری شدم، حتی کارهای شخصی‌ام را نمی‌توانستم انجام بدهم. برای اینکه خوب شوم یک سال و نیم از عمرم را گذاشتم.

متهم ادامه داد: چهار شاکی فکر نمی‌کردند بعد از کاری که کرده‌اند، بتوانم انتقام بگیرم. وقتی با آنها قرار گذاشتم، گفتم می‌خواهم اختلافات گذشته را حل کنم. در یک قوطی ماءالشعیر اسید ریختم.

ما در پارک قرار داشتیم. وقتی به پارک رسیدم، دیدم هر چهار نفر آنجا هستند. به محض اینکه به آنها رسیدم، اسید را رویشان ریختم. مقداری از اسید هم روی دست خودم ریخت و سوخت.

سعید در حالی که هنوز عصبانی بود گفت: من از کاری که کردم اصلاً ناراحت نیستم. آنها باید تاوان کارشان را پس می‌دادند. با پایان گفته‌های متهم، هیات قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

اعتماد آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس