دوشنبه, ۲۹ اسفند , ۱۴۰۱

انتقام‌گیری غیراخلاقی زن میانسال از زن برادرش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 28 فوریه 2023 اشتراک:
انتقام‌ گیری خواهرشوهر حوادث روز
در این مطلب جزئیات انتقام‌ گیری خواهرشوهر از زن برادرش را مشاهده می کنید که در فضای مجازی اقدام به پخش کردن تهمت و افترا و نشر اکاذیب نسبت به او کرد که با شکایت زن داداشش روبرو شد

چندی پیش زن جوانی به اداره پلیس مراجعه کرد و از خواهرشوهرش شکایت کرد. طبق اظهارات زن جوان خواهر همسرش اقدام به نشر اکاذیب و تهمت و توهین نسبت به او در فضای مجازی نموده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم جزئیات انتقام‌ گیری خواهرشوهر از زن برادرش را برای شما قرار دهیم

انتقام‌ گیری خواهرشوهر

زن ۵۵ ساله علیه زن برادرش مطالبی را در فضای مجازی منتشر کرد و به دردسر افتاد.

زنی که به قصد انتقام‌گیری از زن بردار خود در فضای مجازی اقدام به نشر اکاذیب، توهین، تهمت و تهدید علیه او کرده بود، توسط ماموران پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

انتقام‌ گیری خواهرشوهرانتقام‌ گیری خواهرشوهر از زن برادرش

ماموران پلیس مرودشت در پی شکایت زنی با موضوع هتک حیثیت و نشر اکاذیب علیه او در شبکه اجتماعی، به تحقیق در این رابطه پرداختند و با انجام اقدامات فنی و تخصصی، هویت متهم را در کمترین زمان ممکن شناسایی و این زن را به پلیس فتا احضار کردند.

انتقام‌ گیری خواهرشوهر از زن داداشش

متهم ۵۵ ساله که خواهر شوهر شاکی است، ابتدا منکر هرگونه عمل مجرمانه بود اما در ادامه بعد از روبه‌رو شدن با اسناد و مدارک، به جرمش اعتراف و انگیزه خود را انتقام جویی از زن برادر خود اعلام کرد و گفت از کاری که کرده پشیمان است.

انتقام‌ گیری خواهرشوهرانتقام از زن برادر

در نهایت در این خصوص پرونده تشکیل و متهم به مراجع قضایی تحویل داده شد.

اعتمادآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس