پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قرار ملاقات مرگبار دختر جوان با نامزدش در اتاقک پشت‌ بام

تاریخ نشر :سه‌شنبه 25 جولای 2023 اشتراک:
قرار ملاقات مرگبار حوادث روز
به دنبال کشف جسد زن جوانی در خانه‌ ای در خیابان صمدی شهرری که توسط پدرش گزارش شده بود مرد جوانی که به تازگی با وی آشنا شده بود او را به طرز دلخراشی خفه کرده و گریخته بود اما چند ساعت بعد به محل جنایت بازگشت.

مرد جوانی که ادعا می کند که معتاد بوده و در قرار ملاقاتش با دختری که به تازگی با او آشنا شده بود او را به قتل رسانده بعد از جنایت به صحنه جرمش بازگشت. در ادامه جزئیات قرار ملاقات مرگبار دختر جوان را در پرشین وی مشاهده کنید.

قرار ملاقات مرگبار دختر جوان

مرد جوانی که جان دختر جوانی را گرفته بود، ۳ ساعت بعد به محل جنایت برگشت و دستگیر شد.

‌ساعت ۱۱ ظهر یکشنبه مردی با پلیس تماس گرفت و خبر از مرگ دخترش داد. پس از این تماس، ‌تیمی از مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران راهی محل حادثه که منطقه‌ای در جنوب تهران بود، شدند.

جسد دختر جوان که حدودا ۳۲ سال داشت، ‌در اتاقکی که نزدیک به پشت‌بام بود، افتاده بود. به‌ گفته تیم پزشکی، وی بر اثر خفگی به قتل رسیده بود.

مرگ مشکوک دختر جوان در خانه اش

بررسی‌ها حکایت از این داشت که دختر جوان در اتاقک طبقه دوم که نزدیک به پشت‌بام بود زندگی می‌کرد و پدرش در طبقه اول. پدر این دختر اگرچه زمان جنایت در خانه نبود اما به پسر جوانی که مهمان دخترش بود مشکوک بود.

قرار ملاقات مرگبارقتل دختر جوان

وی گفت: دخترم به تازگی با پسر جوانی به نام سامان آشنا شده و روز حادثه وی مهمان خانه دخترم بوده است. در حالی که کارآگاهان جنایی سرگرم تحقیق در محل حادثه بودند، سامان بی‌خبر از اینکه مرتکب قتل شده به صحنه جرم برگشت.

او در بازجویی‌ها به قتل دختر جوان اعتراف کرد و گفت: من و مقتول مدتی قبل با یکدیگر آشنا شدیم. روز حادثه مهمان خانه او بودم و در آنجا شیشه مصرف کردم.

قرار ملاقات مرگبار دختر تهرانی

وی ادامه داد: اصلا حالت عادی نداشتم و توهمات عجیبی به سراغم آمده بود. ناگهان با هم درگیر شدیم و او شروع کرد به داد و فریاد راه انداختن. من هم برای اینکه او را آرام کنم با دستانم خفه‌ اش کردم.

وی ادامه داد: بعد از این که او از حال رفت، ‌من از ترسم فرار کردم و ساعت‌ ها سرگردان در خیابان‌ ها پرسه می‌ زدم. خیلی نگران وضعیت او بودم و چند ساعت بعد برای اینکه سر و گوشی آب بدهم به خانه دختر جوان برگشتم که متوجه شدم او به قتل رسیده است.

این متهم پس از اعتراف به قتل، بازداشت شد و برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

روزنامه همشهری

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس