یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جزئیات جدید از قتل داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر صحنه جنایت

تاریخ نشر :یکشنبه 15 اکتبر 2023 اشتراک:
داریوش مهرجویی حوادث روز
چند روز قبل همسر داریوش مهرجویی در صحفه شخصی اش از حضور یک ناشناس و سرقت از خانه اش گفته بود اما شب گذشته وی به همراه همسر کارگردانش در ویلای شخصی شان به طرز دلخراشی با ضربات مرگبار چاقو به قتل رسیده اند.

شب گذشته کارگردان مطرح سینمای کشورمان در سن ۸۳ سالگی در ویلای شخصی خود به همراه همسرش وحیده محمدی فر به طرز فجیعی به قتل رسیده اند و هنوز قاتل یا قاتلان این چهره سرشناس دستگیر نشده اند. در ادامه جزئیات هولناک قتل داریوش مهرجویی و همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل داریوش مهرجویی و همسرش

شنبه شب داریوش مهرجویی (کارگردان سینما) و همسرش در ویلای شخصی‌ شان در مجتمع مسکونی زیبادشت شهرستان فردیس استان البرز، به قتل رسیدند.

داریوش مهرجویی (کارگردان) و همسرش وحیده محمدی‌فر شنبه شب مورخ ۲۲ مهرماه در ویلای شخصی‌شان در مجتمع مسکونی زیبادشت شهرستان فردیس استان البرز به قتل رسیدند. بررسی‌های اولیه مسئولان دادستانی فردیس از این حکایت دارد که این قتل در حوالی ساعت ۲۰:۵۰ تا ۲۲:۳۰ رخ داده است.

سردار حمید هداوند، فرمانده انتظامی استان البرز نیز در گفتگو با خبرنگار ایلنا، وقوع این قتل را تایید کرد و گفت که «این حادثه در ساعات پایانی شنبه شب مورخ ۲۲ مهرماه از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که با حضور ماموران در محل مشاهده شد که داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی‌ اش واقع در زیبادشت شهرستان فردیس به قتل رسیده‌اند.»

بررسی‌های میدانی خبرنگار ایلنا از محل حادثه حاکی از آن است که در حوالی ساعت ۲۳ شنبه شب، مونا مهرجویی، دختر مرحوم داریوش مهرجویی که برای صرف شام به دیدن پدر خود آمده بود، با جسد دو مقتول مواجه شد و موضوع را به پلیس گزارش داد.

داریوش مهرجویی و همسرشداریوش مهرجویی و همسرش

جزئیات تلخ کشتن فجیع کارگردان مشهور

بلافاصله پس از این گزارش، تیم‌های تخصصی پلیس آگاهی استان البرز در صحنه قتل حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند. در ادامه مسئولان دادستانی فردیس در صحنه جنایت حاضر شدند و تحقیقات میدانی خود را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز اعلام کرده است که «داریوش مهرجویی بر اثر سه ضربه با جسم سخت و سه ضربه چاقو به گردن به قتل رسیده و همچنین همسر وی بر اثر خفه شدن، قربانی جنایت شده است‌.»

براساس پیگیری میدانی خبرنگار ایلنا، بررسی‌های مسئولان دادستانی فردیس نشان می‌دهد که در این حادثه بخشی از طلاهای همسرش نیز به سرقت رفته است.

لازم به ذکر است که در حال حاضر هنوز جزئیات بیشتری از این حادثه، عاملان آن و انگیزه وقوع قتل به صورت رسمی منتشر نشده است.

جنایتویلای مهرجویی محل قتل هولناک وی با همسرش

اجساد مقتولان با دستور قضایی برای معاینات دقیق‌تر و تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شده‌اند و تحقیقات کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز درباره این پرونده پیچیده ادامه دارد.

قتل داریوش مهرجویی و همسرش در کرج

این حادثه در حالی رخ داده است که وحیده محمدی‌فر، همسر داریوش مهرجویی چند روز قبل از جنایت، با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرده بود که فردی وارد حیاط ویلا شده و وی را تهدید به مرگ کرده است.

ساعاتی پس از انتشار خبر قتل داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر، جمعی از سینماگران از جمله امین حیایی و حامد بهداد در صحنه قتل حاضر شدند.

عکس‌های زیر که توسط خبرنگار ایلنا تصویربرداری شده است، مربوط به ویلای شخصی مرحوم داریوش مهرجویی است که ساعاتی پیش در این محل به همراه همسرش به قتل رسید.

داریوش مهرجویی و همسرشتصویر ویلای داریوش مهرجویی

سردار سعید منتظرالمهدی درباره قتل داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر، ضمن تسلیت به جامعه هنری کشور برای این ضایعه بزرگ و از دست دادن هنرمند پیشکسوت تاکید کرد: پلیس عاملان این اقدام وحشیانه را به‌زودی دستگیر می‌ کند و به دستگاه عدالت خواهد سپرد.

سخنگوی فراجا افزود: اقدامات فنی پلیس از همان ساعات اولیه آغاز شده است و کارآگاهان در محل حاضر و در حال بررسی سناریوهای محتمل هستند.

ایلنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده