پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل پرستار جوان با ۲۷ ضربه قمه و مرگ قاتل قبل از رسیدن به طناب دار +تصاویر

تاریخ نشر :شنبه 03 فوریه 2024 اشتراک:
قاتل پرستار مشهدی حوادث روز
مردی که در یکی از خیابان های مشهد همسر سابق خود را با 27 ضربه چاقو به قتل رسانده بود اکنون قبل از این که حکم قصاص وی اجرا شود به خاطر ابتلا به سرطان جان خود را از دست داده و پرونده این جنایت هولناک بسته شده است.

زنی جوانی که در سکوت صبحگاهی مورد حمله ضربات قمه همسر سابقش قرار گرفته بود در دم جان باخت و اکنون قاتل او قبل از رسیدنش به طناب دار بر اثر ابتلا به سرطان جانش را از دست داد. در ادامه جزئیات مرگ قاتل پرستار مشهدی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قاتل پرستار مشهدی

مرد جوانی که همسر ۲۶ ساله‌اش را در خیابان با ضربه‌ های پی‌ در پی قمه به قتل رسانده بود، در حالی که در انتظار اجرای حکم قصاص بود، در زندان درگذشت.

این جنایت هولناک صبح یازدهم تیر در خیابان ولیعصر مشهد هنگامی رخ داد که پرستار ۲۶ ساله از خانه بیرون آمد تا به محل کارش در بیمارستان امدادی برود اما در حالی که عقربه‌ های ساعت ۶ بامداد را نشان می دادند، ناگهان هدف ضربات متعدد قمه بزرگی قرار گرفت که شوهر سابقش بی‌رحمانه بر پیکر وی فرود می‌ آورد.

زن جوان خون‌آلود بر سنگ‌فرش خیابان افتاد و «علی -ص» با دیدن مرد میان‌سالی که به سوی او می‌ دوید، سوار خودرو شد و پدال گاز را فشرد. دقایقی بعد پیکر زن جوان به بیمارستان رضوی انتقال یافت اما او بر اثر اصابت حدود ۲۷ ضربه قمه جان خود را از دست داده بود.

قاتل پرستار مشهدیقاتل پرستار مشهدی

قتل فجیع زن جوان توسط همسر سابقش

طولی نکشید که با گزارش این ماجرای تلخ به نیروهای انتظامی، گروه ورزیده‌ ای از کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ ولی نجفی و با دستور ویژه قاضی صادق صفری تحقیقات گستردهای را برای دستگیری متهم به قتل فراری آغاز کردند.

بررسی‌های مقدماتی نشان داد که پرستار جوان ۶ سال قبل با پسری از اهالی روستای محمدآباد فاروج در گرگان آشنا شده و با وی ازدواج کرده است اما در مسیر زندگی مشترک، به دلیل برخی مسائل خانوادگی، دچار اختلاف شده و بعد از مهاجرت به مشهد از یکدیگر جدا شده‌اند.

بالاخره پس از چند روز رصدهای اطلاعاتی و در حالی که مخفیگاه متهم در شهرستان قم شناسایی شده بود، او به جمکران رفت و خود را تسلیم نیروهای انتظامی کرد. روز بعد و با هماهنگی قضایی، متهم به قتل فراری به مشهد منتقل شد و به صراحت ارتکاب جنایت را پذیرفت.

قاتل پرستار مشهدیمحل وقوع قتل پرستار جوان

مرگ قاتل پرستار مشهدی

پرونده این متهم پس از طی مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات در شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد و قضات باتجربه دادگاه نیز با برگزاری جلسات متعدد محاکمه در حضور وکلای مدافع و اولیای دم درنهایت رای به قصاص نفس وی دادند. اما رای صادر شده مورد اعتراض متهم و وکیل مدافع قرار گرفت و به دیوان عالی کشور ارسال شد.

با وجود این، قضات دیوان نیز بر رای قصاص نفس مهر تایید زدند و به این ترتیب «علی-ص» در انتظار اجرای حکم قصاص بود که به دلیل ابتلا به بیماری سرطان جان خود را از دست داد و این گونه این پرونده جنایی به انتها رسید.

خراسان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس