یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جزئیات قتل پزشک جراح یکی از بیمارستان‌های معروف تهران

تاریخ نشر :دوشنبه 02 اکتبر 2023 اشتراک:
قتل پزشک جراح تهرانی حوادث روز
با به قتل رسیدن پزشک جراح یکی از بیمارستان‌ های معروف تهران رازهای یک جنایت هولناک پیش روی پلیس پایتخت قرار گرفت و این مرد جوان با شلیک گلوله به قتل رسیده و جسدش را بر روی ریل قطار منتقل کرده اند.

با کشف جسد جوانی ۳۵ ساله بر روی ریل قطار مشخص شد او در محل دیگری با سلاح گرم به قتل رسیده و جسدش منتقل شده است و مشخص شده وی دکتر بوده و در یکی از بیمارستان های تهران مشغول به کار بوده است. در ادامه جزئیات تلخ قتل پزشک جراح تهرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل پزشک جراح تهرانی

با به قتل رسیدن دکتر جراح یکی از بیمارستان‌ های معروف تهران، یک سناریوی جنایی مقابل کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

عقربه‌ ها ساعت ۱۸ روز جمعه هفتم شهریور ماه را نشانه رفته بود که کارکنان راه‌ آهن منطقه شمس‌ آباد شهرری کشف جسد خون‌ آلود مرد جوانی را روی ریل قطار به مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.

کشف جسد بر روی ریل قطار

طولی نکشید که ماجرای این کشف جسد در بی‌ سیم‌ های ماموران پلیس پیچید و دقایقی تیمی از کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ راهی محل حادثه شدند و جسد مرد حدودا ۳۵ ساله‌ ای را مشاهده کردند که از ناحیه سر هدف شلیک گلوله قرار گرفته بود.

قتل پزشک جراح تهرانیکشف جسد خونین مرد جوان

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول پزشک جراح یکی از بیمارستان‌ های تهران بوده که احتمالا در محل دیگری با سلاح گرم به قتل رسیده و سپس توسط عامل جنایت روی ریل قطار منطقه شمس‌ آباد رها شده است.

جزئیات قتل پزشک جراح تهرانی

در نخستین‌ گام مأموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی اقدام به انگشت‌ نگاری در صحنه جنایت و روی جسد کردند تا ردپایی از قاتل به دست آورند؛ همچنین کارآگاهان جنایی ماموریت یافتند تا برای کشف ترددهای احتمالی مشکوک دوربین‌ های مداربسته اطراف ریل‌ راه‌آهن را هدف بازبینی قرار دهند.

جسد مقتول برای معاینات دقیق‌ تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جنایی کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ برای دستگیری عامل این قتل هولناک ادامه دارد.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده