یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اعترافات قاتل ۲۰ ساله مشهدی با خالکوبی‌های شیطانی!

تاریخ نشر :سه‌شنبه 05 آوریل 2022 اشتراک:
قاتل 20 ساله مشهدی حوادث روز
در این مطلب اعترافات قاتل 20 ساله مشهدی را مشاهده می کنید که به خاطر خصومت شخصی با خنجر فردی را به قتل رسانده بود

جوانی ۲۰ساله در مشهد به جرم قتل دو جوان ۱۸ و ۲۲ساله در حالی دستگیر شد که جرم خود را قبول نداشت . این حادثه در پی یک نزاع خیابانی بین چند جوان صورت گرفته است. در ادامه در پرشین وی اعترافات قاتل ۲۰ ساله مشهدی را مشاهده می کنید

اعترافات قاتل ۲۰ ساله مشهدی

جوان ۲۰ ساله ای که به اتهام قتل دو جوان دیگر با ضربات کشنده خنجر در مشهد دستگیر شده است در حالی خصومت های قبلی و «تحقیرشدن» را انگیزه این نزاع خیابانی بیان کرد که همه اندامش با خال کوبی های شیطانی پوشیده شده است.

عقربه های ساعت، دقایق اولیه بامداد هفتم فروردین را نشانه رفته بودند که خبر دو جنایت وحشتناک در بی سیم های پلیس ۱۱۰ پیچید و نیروهای انتظامی را به تکاپو انداخت. لحظاتی بعد مشخص شد که دو جوان ۱۸ و ۲۳ ساله که با ضربات وحشتناک خنجر مجروح شده بودند پس از انتقال به بیمارستان فارابی مشهد جان خود را از دست داده اند.

به همین خاطر قاضی ویژه قتل عمد مشهد بلافاصله برای بررسی ماجرا عازم مرکز درمانی شد و به تحقیق در این باره پرداخت. در همین حال ماموران انتظامات بیمارستان از دستگیری جوان ۲۲ ساله ای به نام «محمد- د» خبر دادند که ایلیا (یکی از مجروحان) را به بیمارستان رسانده بود در حالی که خنجر خون آلودی را به همراه داشت.

 قاتل 20 ساله مشهدیبازداشت قاتل ۲۰ ساله مشهدی

گزارش حاکی است: قاضی دکتر صادق صفری که تحقیقات گسترده میدانی را شبانه ادامه می داد بلافاصله بازجویی از جوان ۲۲ ساله را شروع کرد. این جوان که مدعی بود فردی به نام «علی – خ» دو جوان (مقتولان) را در نزاع خیابانی به قتل رسانده است درباره خنجر خون آلود نیز گفت: وقتی پیکر زخمی ایلیا را به بیمارستان رساندم، خنجر او را نیز از کمرش بیرون کشیدم تا او را به اتاق عمل ببرند.

نزاع خیابانی

بنابراین گزارش، درحالی که بررسی های گسترده کارآگاهان ورزیده اداره جنایی آگاهی خراسان رضوی با راهنمایی های میدانی مقام قضایی برای شناسایی خنجرکش های خیابانی ادامه داشت ناگهان خبر دیگری در بی سیم های پلیس پیچید که دو جوان مجروح نیز به بیمارستان امدادی (شهید کامیاب) مشهد منتقل شده اند که حال یکی از آنان بسیار وخیم است.

پیگیری این خبر که احتمال می رفت ریشه در نزاع خیابانی خنجرکش ها داشته باشد، دامنه تحقیقات را در حالی به بیمارستان امدادی کشاند که بررسی های دقیق نشان داد جوانی که به خاطر وخامت حالش به اتاق مراقبت های ویژه انتقال یافته است. «علی- خ» نام دارد.این گونه بود که با توجه به اعترافات «محمد- د» در بیمارستان فارابی، ریشه دو ماجرای مذکور به یکدیگر گره خورد و تحقیقات قاضی ویژه قتل عمد وارد مرحله جدیدی شد.

ساعتی بعد هنگامی که کارآگاهان پلیس آگاهی در کنار مقام قضایی وارد بیمارستان امدادی شده بودند، مشخص شد که جوان دیگری به نام «محمد – ر» (۳۲ ساله) نیز به صورت سرپایی مداوا شده و از بیمارستان بیرون رفته است. ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که جوان ۲۰ ساله پلنگی پوش، همان «علی- خ» است که در نزاع مرگبار خیابانی شرکت داشت.

به همین خاطر قاضی صفری دستور داد تا وی در مرکز درمانی تحت نظر پلیس قرار گیرد و خود شبانه به همراه گروهی از کارآگاهان عازم محل وقوع نزاع در چهارراه دانش آموز شد تا صحنه درگیری خونین را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد.

ماجرای قتل جوان

آثار قطرات خون زیادی که در اطراف تقاطع ریخته شده بود حکایت از نزاع وحشتناکی داشت که بین خنجرکش های مخوف رخ داده بود. در همین حال «محمد – د» (متهم دستگیر شده) در صحنه این حادثه هولناک به قاضی دکتر صادق صفری گفت:

من و ایلیا و امیر (دو مقتول) و یک نفر دیگر در چهارراه دانش آموز و بولوار معلم بودیم و قصد خرید داشتیم اما ناگهان ۳ نفر به سمت ما حمله ور شدند و من دیدم که «علی – خ» از پشت سر ، ضربه ای با نیمچه (خنجر) به گردن ایلیا زد و زمانی که برگشت دوباره ضرباتی به سینه اش فرود آورد ولی زمانی که مبین و امیر به دنبال علی رفتند من هم ایلیا را به بیمارستان فارابی رساندم و در بیمارستان خنجر را از کمر ایلیا برداشتم که ماموران انتظامات به من مشکوک شدند و مرا هم دستگیر کردند.

دستگیری متهم فراری

ادامه این گزارش حاکی است: در حالی که بررسی های میدانی قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد تا صبح ادامه داشت، گروه دیگری از کارآگاهان به سرپرستی سروان منفرد (افسر پرونده) به کنکاش های اطلاعاتی پرداختند و موفق شدند مخفیگاه برخی از عوامل این نزاع هولناک را شناسایی کنند اما قبل از آغاز عملیات دستگیری، «محمد- ر» که از بیمارستان امدادی بیرون رفته بود با دستی زخمی و پانسمان شده ، خود را به پلیس معرفی کرد.

از سوی دیگر «علی – خ» که بهبودی نسبی پیدا کرده و از مرگ نجات یافته بود، به پلیس آگاهی منتقل شد و زیرنظر سرهنگ نجفی (رئیس دایره قتل عمد) درحالی مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفت که قاضی صفری نیز در پلیس آگاهی حضور داشت این جوان ۲۰ ساله که خال کوبی های شیطانی زیادی را روی اندامش دارد در اعترافاتی تکان دهنده گفت: با مادرم دعوا کرده بودم و برای همین به پارک دانشجو رفتم اما ناگهان مبین، ایلیا، امیر و امیررضا به سوی من حمله ور شدند و مرا با چاقو زدند.

قاتل 20 ساله مشهدیعکس قاتل ۲۰ ساله مشهدی

اعترافات قاتل ۲۰ ساله مشهدی

دیروز هم مرا به شدت تحقیر کرده بودند او در حالی این اظهارات را بر زبان جاری می کرد که اعترافات او با توجه به آثار صحنه حادثه برای مقام قضایی باورپذیر نبود به همین خاطر روند بازجویی ها تغییر کرد و چگونگی وقوع نزاع مرگبار با توجه به اسناد و شواهد انکارناپذیر ادامه یافت.

در این هنگام ناگهان «علی- خ» (متهم به قتل دو جوان) لب به اعتراف گشود و گفت: من با «محمد- ر» به چهارراه دانش آموز رفتیم تا از کارت عابر بانک پول برداشت کنم. بعد از آن با یکی از دوستانم تماس گرفتم تا با خودرو به دنبال ما بیاید و من و محمد را به منزل برساند اما زمانی که منتظر دوستم بودیم ناگهان چند نفر به سرو ما ریختند که درگیری شروع شد و من هم درحالی ضربات خنجر را بر پیکر آن ها فرود می آوردم که خودم نیز زخمی شده بودم.

در این شرایط به همراه «محمد – ر» جلوی خودروهای عبوری را می گرفتیم تا از صحنه حادثه فرار کنیم اما هیچ راننده ای توقف نمی کرد چرا که ما را با سر و وضعی خون آلود می دیدند و از ترس فرار می کردند ولی راننده یک دستگاه پراید توقف کرد و محمد مرا به منزلمان در امامت رساند ولی چون حالم وخیم شد اطرافیانم با اورژانس تماس گرفتند و دوباره به همراه «محمد- ر» به بیمارستان امدادی منتقل شدم.

این درحالی است که ما از قبل با یکدیگر خصومت داشتیم و آن ها مرا تحقیر کرده بودند. براساس گزارش خراسان، تحقیقات بیشتر درباره ادعاهای متهمان این پرونده جنایی،زیر نظر سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) و با صدور دستورات ویژه قضایی همچنان ادامه دارد.

برترین ها

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس