چهارشنبه, ۱۲ بهمن , ۱۴۰۱

مشاجره ۲ دانش آموز در بابل منجر به قتل شد

تاریخ نشر :چهارشنبه 14 دسامبر 2022 اشتراک:
قتل دانش آموز بابلی حوادث روز
در این مطلب ماجرای قتل دانش آموز بابلی 14ساله را مشاهده می کنید که در یک درگیری کشته شد. در این درگیری که بین دو همکلاسی رخ داده بود یکی از آنها با ضربات چاقو دوستش را به شدت مجروح کرد که منجر به قتلش شد

در پی قتل دانش آموز بابلی تیم جنایی به دنبال پیدا کردن قاتل فراری افتاد و در مدت کمتر از یک روز قاتل را دستگیر کرد. در ادامه در پرشین وی ماجرای این درگیری و قتل نوجوان ۱۴ساله را مشاهده می کنید

قتل دانش آموز بابلی

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از وقوع قتل نوجوان ۱۴ ساله و دستگیری قاتل در کمتر از یک روز خبر داد. وی، خاطرنشان کرد: متهم و همدستان وی ضمن اعتراف به قتل همکلاسی خود با ضربات چاقو، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از وقوع قتل نوجوان ۱۴ ساله و دستگیری قاتل در کمتر از یک روز خبر داد .

قتل دانش آموز بابلیقتل دانش آموز بابلی ۱۴ساله

به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران، سرهنگ محمدزمان شالیکار در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع قتل نوجوانی ۱۴ ساله در این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

ماجرای مشاجره دو دانش آموز

فرمانده انتظامی شهرستان بابل، تصریح کرد: در پی وقوع این حادثه که در پی مشاجره لفظی نامبرده با چند نفر از همکلاسی های اش به وقوع پیوست، کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی اقدامات پلیس را برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز کردند.

سرهنگ شالیکار تصریح کرد: ماموران در کمتر از یک روز متهم و سه نفر دیگر از همدستان وی را شناسایی و دستگیر کردند.

وی، خاطرنشان کرد: متهم و همدستان وی ضمن اعتراف به قتل همکلاسی خود با ضربات چاقو، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

قتل دانش آموز بابلیقتل دانش آموز بابلی نوجوان

چگونه از دعوای کودک در مدرسه پیشگیری کنیم؟

دعوا در مدرسه از همان سال‌های ابتدایی رخ می‌دهد. یکی از بهترین روش‌ها برای پیشگیری از این دست اتفاقات، آموزش توانایی حل مسئله به کودکان در دوران دبستان است. مدارس علوی با برگزاری کارگاه‌های مهارت زندگی، این توانایی را به بچه‌ها آموزش داده و درنهایت نیز دانش‌آموزان این امکان را دارند که برای حل مشکلات خود با یکدیگر، از مشاوران کمک بگیرند.

انتخاب و علوی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس