یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل خونین ۲ برادر به دست فرزندانشان و فامیل در اهواز + عکس قربانیان

تاریخ نشر :یکشنبه 21 آوریل 2024 اشتراک:
قتل دو برادر اهوازی حوادث روز
دو برادر توسط فرزندانشان و اقوام در دو جنایت جداگانه با سلاح سرد به قتل رسیدند و همه عاملان جنایت دستگیر شده اند و گفته می شود اختلافات مالی این دو برادر منجر به این جنایت خونین در منطقه زیتون کارگری اهواز شده است.

در پی دو جنایت هولناک که به خاطر اختلافات دو برادر روی داده فرزندان و اقوام یکی از برادران دیگری را کشته و فرزندان دیگری نیز عمویشان را به قتل رسانده است. در ادامه جزئیات قتل دو برادر اهوازی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل دو برادر اهوازی

اختلاف مالی ۲برادر با یکدیگر در منطقه زیتون کارگری اهواز باعث مرگ آنها شد/پلیس تمامی افراد دخیل در این ۲قتل را دستگیر کرد.

ساعت یک بامداد سه شنبه ۲۳ فروردین سال جاری، در روز عید فطر  وقوع یک فقره درگیری مرگبار در منطقه زیتون کارگری کلانشهر اهواز به پلیس مخابره شد و  بلافاصله کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی استان خوزستان و بازپرس ویژه قتل به محل وقوع حادثه حاضر شدند که مشاهده کردند۲ برادر ۴۰ و ۵۰ ساله توسط فرزندان وبستگانشان باسلاح سرد به قتل رسیده اند.

جنایت فجیع خانوادگی به خاطر اختلاف مالی

در تحقیقات میدانی مشخص گردید ۲برادر به نام های مکی ۴۰ ساله و عادل۵۰ ساله با یکدیگر اختلاف مالی قبلی داشتند که در شب حادثه فرزند حسن فرزند عادل همراه دوستش مهران در خیابان در حال تردد بودند که با عمویش مکی درگیر می شوند و با ضربات چاقو عمویش را به قتل می رسانند و بلافاصله از محل متواری می شوند.

قتل دو برادر اهوازیدو برادر قربانی جنایت

پس از چند دقیقه از این جنایت بستگان همسر مکی به جلوی در خانه عادل که درون خانه اش خواب و از چیزی خبر نداشت رفته و او را با ضربات چاقو به قتل می رسانند و آنها نیز از محل متواری شدند.

جزئیات قتل دو برادر اهوازی

در همین راستا پلیس آگاهی استان خوزستان ضمن تأیید این خبر گفت: این ۲ قتل به دنبال اختلاف مالی میان ۲برادر رخ داده است که عاملان درگیری و قاتلان در همان لحظه اول قتل شناسایی و در چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه هایشان دستگیر شده اند، و سلاح سردی که ۲جنایت با آن صورت گرفته کشف وضبط شده است ومتهمین نیز به مقام قضایی معرفی شده اند.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس