دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

فرار مردان نقابدار پس از قتل مادر و دختر تهرانی/ یک مرد قاتلان را دید!

تاریخ نشر :سه‌شنبه 06 فوریه 2024 اشتراک:
قتل مادر و دختر تهرانی حوادث روز
با پیدا شدن اجساد مادر و دختری در طبقه چهارم ساختمانی در غرب تهران سناریویی مرموز پیش روی ماموران قرار گرفته و نامزد دختر جوان با مردان نقابداری که به احتمال زیاد قاتلان این مادر و دختر بوده اند گلاویز شده و آن ها فرار کرده اند.

در پی یک جنایت هولناک که در غرب پایتخت روی داده داماد جوان دو مرد نقابدار را که از خانه نامزدش خارج شده اند دیده و با آن ها گلاویز شده و هنوز معمای این جنایت هولناک برملا نشده است. در ادامه جزئیات قتل مادر و دختر تهرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل مادر و دختر تهرانی

ساعت ۹:۴۰ صبح دیروز یکشنبه، مردی با پلیس تماس گرفت و خبر از جنایتی هولناک داد. وی گفت: نامزدم ترانه و مادرش به طرز مشکوکی در خانه‌شان به قتل رسیده‌اند.

مرد جوان آدرس خانه‌ای حوالی باغ فیض را به اپراتور ۱۱۰ اعلام کرد و لحظاتی بعد تیمی از ماموران به همراه بازپرس جنایی در طبقه چهارم ساختمانی پنج طبقه که محل حادثه بود، حاضر شدند.

اجساد مادر حدود ۶۰ ساله و دختر ۳۰ ساله‌ اش در داخل آپارتمان در حالی پیدا شد که آثار کبودی روی گردن آنها نشان می داد که هر دو به دلیل خفگی به قتل رسیده‌ اند.

جنایت هولناک در غرب پایتخت

نکته عجیب اما این بود که طلا و جواهرات مادر و دختر در خانه وجود داشت و فقط گوشی موبایل آنها به سرقت رفته بود. همچنین قفل در ورودی نیز سالم بود و هیچ نشانی از ورود اجباری به خانه و درگیری به چشم نمی‌ خورد. همه اینها نشان می‌ داد عامل جنایت فردی آشناست که با انگیزه‌ای جز سرقت وارد خانه شده و دست به جنایت زده است.

قتل مادر و دختر تهرانیقتل مادر و دخترش

تیم جنایی در نخستین اقدام به تحقیق از نامزد دختر جوان پرداخت. وی گفت: نامزدم، پرستار است و در شرکتی تحقیقاتی کار می کند. من و نامزدم همکار بودیم و قرار بود بعد از عید باهم ‌ازدواج کنیم.

وی افزود: دو روز قبل نامزدم، گربه‌هایش را که بیمار بودند به من داد تا به دامپزشکی ببرم. صبح امروز که به محل کار نیامد نگران شدم و هر چه با تلفن همراهش و تلفن خانه شان تماس گرفتم پاسخ نداد.

برای همین راهی خانه‌شان شدم و به محض ورود به کوچه، دو مرد که کلاه به سر و ماسک به صورت داشتند، را دیدم که از دیوار ساختمان آنها پایین پریدند. تعجب کردم و یقه یکی از آن ها را گرفتم و پرسیدم اینجا چکار می‌ کنید؟

معمای قتل مادر و دختر تهرانی

مرد جوان گفت: آمده بودیم آبگرمکن طبقه چهارم را درست کنیم و چون در خروجی از داخل باز نمی شد از دیوار به پایین پریدیم. در همین هنگام، نفر دوم به کمک او آمد و با تهدید چاقو، هر دو فرار کردند و من با عجله به آپارتمان نامزدم رفتم که با اجساد آنها روبه‌رو شدم.

در ادامه تحقیقات چند نفر از همسایه‌ها که متوجه سر و صدا و درگیری مرد جوان و افراد نقاب دار شده بودند، حرف‌های این مرد را تایید کردند. در ادامه تحقیقات مشخص شد که پدر خانواده همزمان با شیوع کرونا، به دلیل ابتلا به این ویروس جان باخته بود و مادر و دختر در این خانه تنها زندگی می‌ کردند. در این شرایط اجساد قربانیان به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای کشف اسرار این جنایت این ادامه دارد.

همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده