جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

قتل هولناک پسر نوجوان به دست ۳ دوست حسود و از خدا بی خبر

تاریخ نشر :شنبه 13 مه 2023 اشتراک:
قتل پسر نوجوان حوادث روز
در این مطلب ماجرای هولناک قتل پسر نوجوان 18ساله را مشاهده می کنید که توسط سه دوست حسودش کشته شد. این پسر نوجوان با 50ضربه چاقو کشته شده بود

حدود یک سال پیش وقوع یک فقره قتل در خیابان سهروردی تهران تحقیقات تیم جنایی را آغاز کرد. پس از تحقیقات ابتدایی مشخص شد یک پسر نوجوان با سه دوست دیگرش درگیر شدند که در این درگیری این پسر ۱۸ساله با ۵۰ضربه چاقو کشته شده بود. در پرشین وی ماجرای قتل پسر نوجوان را مشاهده می کنید

قتل پسر نوجوان

اولیای دم مقتول اگرچه در دادگاه برای متهمان قصاص خواستند اما گفتند اصراری بر این حکم ندارند.

گذشت و نرمش اولیای دم، پسران نوجوانی را که در پی حسادت دست به قتل زده بودند از قصاص نجات داد.

متهمان که در زمان ارتکاب قتل ۱۸ ساله بودند به مقتول که دوست‌شان بود، حسادت کردند و او را با بیش از ۵۰ ضربه چاقو به قتل رساندند.

مرگ نوجوان ۱۸ ساله

یک سال قبل درگیری میان چهار پسر در خیابان سهروردی تهران به پلیس گزارش شد. بررسی اولیه نشان داد مقتول نوجوانی به نام آرتین است که به دست چهار نوجوان دیگر زخمی شده است.

آثار بریدگی‌های متعدد روی بدن پسر نوجوان نمایان بود و او در راه انتقال به بیمارستان جان سپرد. پس از آن ماموران پلیس برای ردیابی عامل یا عاملان جنایت به پرس‌و‌جو از شاهدان مشغول شدند.

قتل پسر نوجوانماجرای قتل پسر نوجوان

در بررسی‌ها روشن شد آرتین در درگیری با سه دوستش به نام‌های دانیال، باربد و مسعود از پا درآمده است.

به این ترتیب سه پسر نوجوان ردیابی و بازداشت شدند و به درگیری خونین با قربانی اعتراف کردند.

در حالی که پزشکی قانونی آثار ۵۲ بریدگی روی بدن قربانی را تایید کرده بود برای سه پسر نوجوان کیفرخواست صادر و پرونده‌شان به منظور رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران، که ویژه رسیدگی به جرائم اطفال است، فرستاده شد.

درخواست قصاص

در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند. پدر و مادر مقتول اعلام کردند از مرگ فرزندشان چنان داغدار هستند که می‌دانند غم از دست دادن چقدر می‌تواند سنگین و غیرقابل تحمل باشد. آنها گفتند درخواست قصاص دارند اما اگر دادگاه قصاص را مقدور ندانست اصراری بر آن ندارند و حاضر به دریافت دیه هستند تا داغی که آنها تحمل می‌کنند بر دل والدین متهمان ننشیند.

سپس متهمان یک به یک از خود دفاع کردند.

حسادت می‌کردیم

دانیال گفت: ما با آرتین دوست بودیم اما او رفتارهایی داشت که همیشه به او حسادت می‌کردیم. ما دل خوشی از او نداشتیم. آخرین بار سر موضوع بچگانه‌ای با هم دعوا کردیم و او به ما فحاشی کرد. به همین خاطر من و باربد و مسعود با چاقو به جانش افتادیم.

قتل پسر نوجوانقتل پسر نوجوان ۱۸ساله

باربد و مسعود نیز حرف‌های همدست‌شان را تایید و به مشارکت در کشتن آرتین به خاطر حسادت اعتراف کردند.

آنها که حالا ۲۰ سال دارند در دادگاه ابراز پشیمانی کردند و گفتند نمی‌دانند هر کدام چند ضربه به قربانی زده‌اند اما از قتل او پشیمان هستند.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به اینکه متهمان هنگام وقوع جرم زیر ۱۸ سال داشتند، هر یک از آنها را به پرداخت دیه محکوم کردند. متهمان همچنین به خاطر ضربات غیرمنتهی به فوت به پرداخت دیه و هر کدام به سه سال زندان محکوم شدند.

مهر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس