جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

توطئه خانواده عروس برای قتل تازه‌ داماد با ۴۷ ضربه چاقو در پارکی در تهران

تاریخ نشر :شنبه 11 نوامبر 2023 اشتراک:
قتل تازه‌ داماد در پارک حوادث روز
در جریان یک نقشه شوم خانوادگی مرد جوان که تازه عروسی کرده بود در یکی از پارک های جنوب تهران توسط برادرزنش با ضربات مرگبار چاقو به قتل رسید و قاتل فراری شد و اکنون خانواده تازه داماد از عروس شان و خانواده اش شکایت کرده اند و آن ها را در این جنایت همدست دانسته اند.

خانواده مرد جوانی که در یک توطئه خانوادگی توسط برادرزنش در یکی از پارک های جنوب تهران به قتل رسیده بود از خانواده عروس خود شکایت کرده اند. در ادامه جزئیات قتل تازه‌ داماد در پارک را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل تازه‌ داماد در پارک

والدین مرد جوانی که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود، از عروسشان و خانواده او برای همدستی در این جنایت شکایت کردند.

چندی قبل رهگذران جسد خونین مرد جوانی را در حاشیه یکی از پارک‌های جنوب تهران مشاهده کرده و موضوع را به پلیس خبر دادند. با حضور تیم جنایی در محل و بعد از معاینه کارشناسان پزشکی قانونی مشخص شد وی با ۴۷ ضربه چاقو به قتل رسیده است.

چند روز پس از ماجرا زن میانسالی به اداره پلیس رفت و مدعی شد پسر ۲۹ ساله‌اش به نام مهران ناپدید شده است. از آنجا که نشانی‌هایی که این زن در اختیار مأموران قرار داده بود، با مقتول مطابقت داشت وی به پزشکی قانونی هدایت شد و با دیدن جسد هویت مقتول شناسایی شد.

جنایت شوم خانوادگی در جنوب تهران

این زن به مأموران گفت: پسرم به تازگی ازدواج کرده بود و با عروسم رابطه خوبی داشتند اما مادر و مادربزرگ عروسم با دخالت در زندگی آنها مدام دعوا درست می‌کردند. حتی می‌دانم چند باری از پسرم خواسته بودند تا همسرش را طلاق دهد. من مطمئنم که خانواده عروسم بلایی سر پسرم آورده‌اند.

قتل تازه‌ داماد در پارکدستگیری عروس و مادرش

در این میان مأموران به بازبینی فیلم‌های دوربین مداربسته در نزدیکی پارک پرداختند و معلوم شد که مقتول روز حادثه با برادرزنش خسرو درگیر شده و به قتل رسیده است. وقتی پلیس برای دستگیری او وارد عمل شد، دریافت که وی متواری شده است.

راز قتل تازه‌ داماد در پارک

در حالی که ردیابی‌ها برای دستگیری متهم ادامه داشت، این بار پدر و مادر تازه‌داماد از عروسشان و خانواده او نیز شکایت کردند و مدعی شدند: متهم تحت‌ تأثیر حرف‌ های خواهر و پدر و مادرش، مهران را به قتل رسانده است و مادرزن پسرم دستور قتل را داده و آخرین‌ بار هم عروسمان به بهانه حل اختلافات، پسرمان را به پارک فرستاده بود تا با برادرزنش روبه‌رو شود.

با این شکایت همسر قربانی و پدر و مادرش بازداشت شدند و به اختلاف با دامادشان اعتراف کردند. پرونده آنها به اتهام تحریک متهم برای قتل و فراهم آوردن شرایط جنایت به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و آنها به‌زودی محاکمه می‌شوند.

این در حالی است که قرار است متهم اصلی پرونده نیز با درخواست قصاص از سوی اولیای‌ دم به صورت غیابی محاکمه شود.

ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده