یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات قتل ۲ پیرزن برای سرقت طلا توسط زن میانسال در سمنان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 16 ژانویه 2024 اشتراک:
شکارچی زنان سالخورده حوادث روز
زنی میانسال که به خاطر قتل و سرقت از یک پیرزن دستگیر شده بود در مراحل تحقیق به جنایتی دیگر نیز اعتراف کرد و یک پیرزن دیگر را در سمنان بعد از سرقت طلاهایش به قتل رسانده و اکنون او در طی یک سال دو جنایت را مرتکب شده است.

زنی میانسال در اقدامی هولناک برای سرقت طلاهای یک پیرزن او را به قتل رسانده بود و سپس مشخص شد وی سال قبل نیز چنین جنایتی مشابه را انجام داده است. در ادامه جزئیات دستگیری شکارچی زنان سالخورده در سمنان را در پرشین وی مشاهده کنید.

شکارچی زنان سالخورده در سمنان

زن میانسال که متهم است در جریان سرقت از زنان سالخورده در شهرستان سمنان، دو نفر از آن‌ها را به قتل رسانده بازداشت شد.

سردار جلیل موقوفه‌ای، فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: دوشنبه هفته قبل بود که مأموران پلیس از قتل زنی سالخورده در یکی از محله‌های شهر با‌خبر و در محل حاضر شدند.

بررسی‌ های پلیس در این‌باره نشان داد که پیرزن ۸۱ ساله با چاقو هدف قرار گرفته و جانش را از دست داده‌است. تحقیقات مأموران، بررسی صحنه جرم نشان داد که طلا‌های پیرزن هم سرقت شده‌ است.

قتل و سرقت از پیرزنان در سمنان

در شاخه دیگری از تحقیقات و همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات برای شناسایی عامل قتل به جریان افتاد. مأموران پلیس با بررسی دوربین‌های مداربسته و انجام تحقیقات میدانی متوجه شدند سارق زنی میانسال است.

شکارچی زنان سالخوردهدستگیری زن سارق

که به تنهایی وارد خانه پیرزن شده و بعد از سرقت محل را ترک کرده‌است. بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که مأموران موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و ساعتی بعد او را بازداشت کنند.

متهم ۴۸ ساله در بازجویی‌ ها به جرمش اعتراف کرد. او گفت من می‌ دانستم پیرزن مقدار زیادی طلا به همراه دارد و به تنهایی زندگی می‌کند. در فرصت مناسب و زمان خلوت به خانه‌ اش رفتم و او را به قتل رساندم و طلاهایش را سرقت کردم.

جزئیات دستگیری شکارچی زنان سالخورده

مقداری از طلا‌ها را به یک طلافروش فروختم و بقیه را در خانه‌ام پنهان کردم. بعد از اعتراف متهم بود که مأموران راهی خانه وی شدند و طلا‌ها را کشف کردند. در شاخه دیگری از بررسی‌ ها بود که مأموران متوجه شدند یک سال قبل قتل مشابهی در شهر اتفاق افتاده‌ بود.

از آنجا که مأموران موفق به بازداشت قاتل نشده‌ بودند، احتمال داشت آن حادثه هم از سوی همین زن رقم خورده باشد. متهم وقتی در این‌ باره مورد بازجویی فنی قرار گرفت، به قتل آن پیرزن هم اعتراف کرد.

متهم گفت سال گذشته پیرزن ۸۲ ساله را برای سرقت طلاهایش به قتل رساندم. از آنجا که راز قتل در این مدت پنهان مانده‌ بود، تصمیم به اجرای دومین قتل گرفتم که بعد از ارتکاب آن بازداشت شدم. تحقیقات بیشتر از متهم جریان دارد.

جوان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس