یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کشف جسد نیمه‌ عریان زن تهرانی که به طرز فجیعی شکنجه شده بود

تاریخ نشر :سه‌شنبه 11 آوریل 2023 اشتراک:
کشف جسد زن در تهران حوادث روز
در این مطلب ماجرای یک جنایت را برای شما قرار می دهیم که در پی کشف جسد زن در تهران آغاز شد. جسد این زن جوان در حالی پیدا شده بود که آثار شکنجه و سوختگی شدید روی بدن او دیده می شد

چند روز پیش در پی تماس عوامل شهرداری با اداره پلیس گزارش کشف یک جسد در شهرک مسعودیه تهران داده شد. پس از حضور پلیس در مکان مورد نظر پلیس جسد زن جوانی را کشف کرد که نیمه عریان بود و پتوپیچ شده بود. روی بدن این زن جوان آثار شکنجه و سوختگی زیادی دیده می شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم جزئیات کشف جسد زن در تهران را برای شما قرار دهیم

کشف جسد زن در تهران

پلیس جنایی پایتخت در پیگیری معمای قتل زن ۳۰ ساله در محله مسعودیه تهران ۲ مظنون را بازداشت کرد.

صبح شنبه ۱۹ فروردین امسال، هوا هنوز گرگ و میش بود و خنکی اول صبح زورش به آفتاب بی رمق می‌چربید که عوامل شهرداری در کوچه پس کوچه‌های شهرک مسعودیه جسد ملحفه پیچ زن جوانی را کشف کردند.

کشف جسد زن در تهرانجزئیات کشف جسد زن در تهران

بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار وحید ناصری بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت و تیم جنایی برای بررسی صحنه جرم در محل کشف جسد حاضر شدند. جسد نیمه عریان متعلق به زنی حدوداً ۳۰ ساله بود که ملحفه پیچ شده و پاهایش با طناب بسته شده بود. زخم و کبودی‌های متعدد روی صورت و بدن مقتول حکایت از شکنجه شدن این زن داشت و سوختگی پشت بازوی او مهر تأییدی بر فرضیه این شکنجه‌ها می‌زد.

جزئیات کشف جسد زن در تهران

آثار صدمات ناشی از اصابت ضربات چاقو روی بدن زن جوان وجود نداشت و جسد با دستور بازپرس جنایی برای بررسی دقیق علت فوت و همچنین احراز هویت مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین بررسی‌های ابتدایی نشان می داد که احتمالا ۴۸ ساعت از قتل می‌گذرد.

کشف جسد زن در تهرانکشف جسد پتوپیچ زن جوان

تحقیقات برای یافتن ردی از عاملان جنایت کلید خورد و در همان مراحل اولیه دو مظنون به قتل بازداشت شده و تحت تحقیقات قرار گرفتند. بنابر این گزارش، مظنونین پرونده تحت اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده