چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

خفت‌گیری دو سارق وحشی از یک زن در قالب پیک موتوری درب منزلش + ویدیو

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 31 مارس 2022 اشتراک:
خفت‌ گیری سارق وحشی حوادث روز
در این ویدئو خفت‌ گیری سارق وحشی موتورسوار را به عنوان پیک موتوری از زن جوان می بینید

خفت گیری از جرایمی است که قانون مشخصی برای آن تعریف نشده است اما با توجه به شدت حادثه مجازات هایی برای آن در نظر گرفته شده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از خفت‌ گیری سارق وحشی از یک زن جوان را برای شما قرار دهیم

خفت‌ گیری سارق وحشی

ویدیویی تلخ از خفت‌ گیری سارق وحشی از یک زن در قالب پیک موتوری در خانه را ببینید.

ویدئویی از خفت گیری در تهران

مجازات زورگیری و خفت گیری در قانون ایران

زور گیری و خفت گیری از جرایمی هستند که در قانون به صورت اختصاصی تعریف نشده و تنها از چند ماده میتوان به عنصر قانونی این جرم اشاره کرد . خفت گیری درلغت به معنای کمین کردن است البته باید بدانید که جرم زورگیری و خفت گیری همگی تحت یک عنوان مجرمانه است . در ابن جرم مجرم با تهدید و زور مالی را از دیگری تقاضا میکند .از زورگیری تحت عنوان اخاذی نیز یاد میشود .

در ضورتی که زور گیری همراه با کاربرد سلاح گرم و سرد باشد ممکن است عنوان جرم محاربه را داشته باشد که مجازات اعدام برای آن در نظر گرفته شده است .

خفت‌ گیری سارق وحشیخفت‌ گیری

به بهانه ویدئو خفت‌ گیری سارق وحشی درباره مجازات این جرم بیشتر صحبت می کنیم.

ارکان و عناصر تشکیل دهنده جرم زور گیری و خفت گیری

عنصر قانونی

همانطور در قبل بیان کردیم قانون گذار به طور مستقیم به تعریف این جرم نپرداخته است اما موادی چندی از از قانون مجازات اسلامی در این باره بیان میدارد

عنصر مادی

با توجه به مواد ذکر شده در بالا بنابراین میتوان گفت عنصر مادی جرم زورگیری وخفت گیری تهدید و تقاضای مال از مجنی علیه میباشد . تهدید برای جرم زورگیری باید به صورت تهدید به قتل، تهدید به شرف و تهدید به افشاء اسرار سری باشد .

خفت‌ گیری سارق وحشیجرم خفت‌ گیری

عنصر معنوی یا روانی

عنصر معنوی این جرم ایجاد ترس و دلهره درمجنی علیه است تا ازاین طریق مجنی علیه آن مال یا شئ را که فرد زورگیر میخواهد را به او بدهد .

اینستاگرام و عدل محور

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس