مرگ وحشتناک دختر جوان به خاطر کسب شهرت در فضای مجازی + ۱۸

تاریخ نشر :سه‌شنبه 15 نوامبر 2022 اشتراک گذاری :
مرگ بخاطر کسب شهرت حوادث روز
در این ویدئو لحظه سقوط دختر جوان از ساختمان چند طبقه و مرگ بخاطر کسب شهرت در فضای مجازی را می بینید

فضای مجازی محیطی گسترده برای نمایش دادن استعدادها و مهارت های فردی است. اما در کنار آن هستند افرادی که بی دلیل مشهور شده و دنبال کننده های زیادی دارند. این افراد برای مشهور شدن هرکاری می کنند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن  یک مرگ بخاطر کسب شهرت را نشان می دهد

مرگ بخاطر کسب شهرت

دختری که برای معروف شدن در شبکه اجتماعی تیک‌تاک اقدام به صعود بدون تجهیزات از یک ساختمان کرده بود، بر اثر سهل‌انگاری از بالاترین طبقه سقوط کرد و جان باخت.

ویدئویی از لحظه سقوط دختر جوان

اختلال روانی خودشیفتگان، کسب شهرت در فضای مجازی

علیرضا شریفی یزدی مشاور و روانشناس اجتماعی درباره علت تمایل جوانان به کسب شهرت از طرق نامتعارف در فضای مجازی گفت: معمولا افراد دارای تیپ شخصیتی نمایشی که دچار اختلال اضطراب هستند با نمایش خود و کسب توجه و نظر دیگران سعی در کاهش اضطراب دارند و یا افراد دارای اختلال خودشیفتگی که بر خلاف ظاهر بی‌عیب و نقص خود از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند سعی دارند با کسب شهرت در فضای مجازی این نقص را از طریق خود محوری و خودشیفتگی معکوس جلوه ‌دهند.

تیپ شخصیتی نمایشی در زنان بیشتر از مردان است

این روانشناس افزود: تیپ شخصیت نمایشی در بین خانم‌ها بسیار بیشتر از آقایان است و به همان نسبت نیز این رفتارها در میان زنان بیشتر از مردان دیده می‌شود. همچنین چنین رفتارهای تکانه‌ای، نمایشی و هنجارشکنی‌ها غالبا در دوره نوجوانی و اوایل جوانی دوره جوانی رخ می‌دهد.

سقوط دختر جوانتصویر از لحظه سقوط دختر جوان

افراد در پی شهرت نامتعارف اختلال روانی دارند

به گفته این روانشناس اجتماعی معمولا اکثریت افرادی که در فضای مجازی در پی کسب شهرت از طرق نامتعارف‌اند دچار اختلال روانی و شخصیتی هستند که به هر قیمتی سعی در دیده شدن دارند. این افراد نیازمندند که تحت درمان قرار گیرند.

دانشجو و خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس