جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مرگ تلخ آوا دختربچه ۴ ساله ارومیه ای بر اثر شکنجه نامادری

تاریخ نشر :دوشنبه 25 دسامبر 2023 اشتراک:
مرگ دختربچه ارومیه ای حوادث روز
آوا نام دختربچه است که حدود 10 روز قبل در بخش آی سی یو مرکز درمانی شهید مطهری ارومیه به خاطر شکنجه نامادری بستری شد و اکنون آسمانی شده است و پزشکان اعلام کرده اند که او در اثر این شکنجه های بی رحمانه جانش را از دست داده است.

هفته گذشته بود که خبر شکنجه هولناک نامادری سنگدل و فیلمی از وی که در فضای مجازی منتشر شده بود خبر از حادثه ای تلخ می داد و سرانجام آوای ۴ ساله آسمانی شد. در ادامه جزئیات تلخ مرگ دختربچه ارومیه ای را در پرشین وی مشاهده کنید.

مرگ دختربچه ارومیه ای

دختر ۴ سال ارومیه ای که هفته گذشته خبر آزار و اذیت هولناک وی توسط نامادری اش منتشر شده بود، بعداز اینکه براثر شدت جراحات به کما رفته بود، ساعاتی پیش درگذشت.

آوا کودک چهارساله ای است که از اوایل هفته گذشته در بیمارستان بستری بود و علت این بستری نیز از سوی نزدیکان او، ضایعه مغزی و شدت جراحات ناشی از شکنجه‌های نامادری عنوان شده بود. این دختر چهارساله حدود ۱۰ روز در بیمارستان شهید مطهری ارومیه بستری بود.

جزئیات تلخ شکنجه نامادری

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد زنی با بی رحــمی کامل اقدام بە پرت کردن دختری خردسال از پلەهای منزل می‌کند کە پس از پرس و جو و تحقیقات کافی در این زمینە مشخص شد زمانی کە پدر خانوادە برای کار بە یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی می رود.

مرگ دختربچه ارومیه ایمرگ دختربچه ارومیه ای

همسر دوم او بی خبر از دوربین‌ های امــنیتی منزل اقدام بە کتــک کاری و شکنــجە روحی و روانی فرزندان می نماید، کە بلافاصلە پس از گزارش این کتــک کاری و شکــنجە توسط همسایە ها بە پدر خانوادە، وی خود را در سریعترین زمان ممکن بە ارومیه می رساند،

مرگ دختربچه ارومیه ای در اثر شکنجه نامادری

اما متاسفانە این زمان کوتاه برای آوا دختر بچە‌ی چهارسالە بسیار حساس و غیرقابل تحمل بود و دختر بچە چهارسالە بدلیل شکنــجە های بی رحــمانە نامادری خود در این زمان کوتاە دچار ضــربە مغــزی شد و در نهایت بە یکی از مراکز درمانی ارومیە اعزام و هم اکنون تحت نظــارت و درمان است.

لازم بە ذکر است طی تحقیقات بە عمل آمدە و هم چنین اعلام خانوادە این کودک چهارسالە ، نامادری بی‌رحم پس از معرفی بە نهادهای امـنیتی و قـضایی، از سوی اداره آگـاهی دستـگیر و هم اکنون در بازداشـت بە سر می‌برد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس