جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

مرگ تلخ روزنامه نگار ایرانی و پدرش در سفر به مشهد+ عکس

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 23 نوامبر 2023 اشتراک:
مرگ روزنامه نگار ایرانی حوادث روز
محمدامیر خوش‌ صحبتان روزنامه‌ نگار جوان کشورمان که در حوزه فرهنگ دین و اندیشه فعالیت داشت به همراه پدرش در پی سانحه رانندگی در مسیر سفر مشهد جانش را از دست داد و امروز مراسم تشییع جنازه وی برگزار می شود.

در پی یک تصادف دلخراش رانندگی یک روزنامه نگار جوان به همراه پدرش در مسر سفر به مشهد جانش را از دست داد و اهالی رسانه در سوگ وی نشستند و امروز به خاک سپرده می شود. در ادامه جزئیات تلخ مرگ روزنامه نگار ایرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

مرگ روزنامه نگار ایرانی

محمدامیر خوش‌صحبتان روزنامه نگار فرهنگ در تصادف رانندگی درگذشت. محمدامیر خوش‌صحبتان روزنامه‌نگار و نویسنده فرهنگ، دین و اندیشه، یکی از با اخلاق ترین روزنامه نگاران حوزه فرهنگ در روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه با پدرش در حال سفر به مشهد بود که در پی سانحه رانندگی هر دو جان خود را از دست دادند و تنها خاطرات و قلم رسای ایشان به یادگار ماند.

وی از همکاران مؤسسه الحیات و از نزدیکان مرحوم علامه محمدرضا حکیمی محسوب می‌ شد. سردبیری مجله‌ های آینده‌ سازان و مصوت و مدیریت مدرسه آزاد روزنامه‌نگاری، بخشی از کارنامه او در فرهنگ و رسانه است. فعالیت در روزنامه‌ های مختلف نیز از کارهای این روزنامه‌نگار جوان و باتجربه است.

مرگ روزنامه نگار ایرانیمرگ محمدامیر خوش‌ صحبتان

خبرگزاری رکنا درگذشت این روزنامه‌ نگار مهربان و نویسنده فرهنگی و دوست بزرگوار را به خانواده، دوستان و همکاران وی تسلیت می‌ گوید.

معرفی محمدامیر خوش‌صحبتان

محمدامیر خوش‌صحبتان روزنامه نگار دغدغه مند، متدین و متخلق دوشنبه شب ۲۹ آبان در پی سانحه رانندگی در حالی که از زیارت حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) باز می گشت، درگذشت. او از همکاران مؤسسه الحیات و از نزدیکان مرحوم علامه محمدرضا حکیمی محسوب می‌ شد.

مرگ روزنامه نگار ایرانی در سانحه تصادف

گفتنی است محمدامیر خوش‌ صحبتان روزنامه‌نگار و نویسنده فرهنگ، دین و اندیشه دوشنبه‌ شب ۲۹ آبان در پی سانحه رانندگی در مسیر سفر مشهد درگذشت.

پیکر زنده‌ یاد خوش‌ صحبتان، ساعت ۹ پنج‌ شنبه ۲ آذر، از سالن تطهیر بهشت زهرا (س) تشییع خواهد شد روحش شاد و یادش گرامی باد.

رکنا , مهر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده