چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

فیلمبرداری پسر ۱۵ ساله مشهدی از قتل پدر و مادربزرگش

تاریخ نشر :دوشنبه 23 آگوست 2021 اشتراک:
قتل پدر و مادربزرگ حوادث روز
در این مطلب درباره قتل پدر و مادربزرگ توسط نوجوان شیشه ای صحبت می کنیم

نیروهای اتش نشانی پس از خاموش کردن آتش یک خانه که کاملا سوخته بود با دو جسد روبرو شد که چگونگی مرگ انها پلیس را مشکوک به قتل کرد. پلیس در پی این پرونده به سرنخ هایی رسید و پسر ۱۵ساله آنها مظنون پرونده شد که به جنایت خود اعتراف کرد.  در پرشین وی درباره این قتل پدر و مادربزرگ صحبت می کنیم

فیلمبرداری حین قتل پدر و مادربزرگ

پسر ۱۵ ساله‌ای که در یک جنایت تکان دهنده، مادربزرگ و پدرش را
به قتل رسانده و پس از فیلم برداری هنگام ارتکاب جنایت، اجساد
را درون منزل به آتش کشیده بود، با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد.

بامداد پنج شنبه گذشته، امدادگران آتش نشانی مشهد برای خاموش کردن شعله هایی که از یک منزل مسکونی زبانه می کشید، عازم شهرک مهرگان شدند و پس از ساعتی تلاش شعله های سرکش را فرونشاندند اما ناگهان در میان دودهای غلیظ، دو جسد نمایان شد که به طرز وحشتناکی در شعله های آتش سوخته بودند. اگرچه بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که حادثه آتش سوزی غیرعمدی است اما باز هم قاضی ویژه قتل عمد، برای انجام تحقیقات بیشتر عازم محل وقوع آتش سوزی در بولوار شهید کشمیری شد.

قتل پدر و مادربزرگقتل پدر و مادربزرگ و آتش زدن خانه

قاضی دکتر حسن زرقانی که در همان بررسی های اولیه به چگونگی وقوع آتش سوزی مشکوک شده بود، همه تجربیات قضایی خود را در کفه ترازوی تحقیقات گذاشت و با دقت صحنه حادثه را مورد کنکاش های کارشناسی قرارداد ولی هرچه بیشتر در تاریکخانه این پرونده آتش سوزی گام برمی داشت، معمای جنایی پرونده پررنگ تر می شد تا این که دستور داد کارآگاهان به تحقیق درباره افراد خانواده بپردازند چرا که وقوع یک جنایت تکان دهنده خانوادگی، ذهن او را مشغول کرده بود.

از سوی دیگر، نتیجه کارشناسی کالبدشکافی اجساد زن ۷۵ ساله و مرد ۴۵ ساله که مادر و پسر بودند، حکایت تلخی را نمایان کرد و مشخص شد این مادر و پسر براساس معاینات پزشکی به قتل رسیده اند. این گونه بود که فرضیات قاضی ویژه قتل عمد، حقیقتی وحشتناک را به میان کشید و بررسی ها نشان داد: پسر ۱۵ ساله (نوه زن سالخورده و پسر مرد ۴۵ ساله) به طور ناگهانی از هنگام وقوع آتش سوزی گم شده است.

راز جنایت خانوادگی

این ماجرا که به یک جنایت خانوادگی دامن می زد، موجب شد تا قاضی زرقانی
دستور دستگیری وی را به همه مراکز انتظامی در سراسر کشور صادر کند.

در حالی که تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه پسر ۱۵ ساله وارد مرحله جدیدی شده بود، سرنخ هایی از حضور «احسان-الف» در یکی از شهرهای شمالی کشور به دست آمد و بدین ترتیب با دستورات محرمانه مقام قضایی، این نوجوان در حالی به مشهد منتقل شد که بررسی های اولیه در گوشی تلفن همراه وی نشان داد، او در حال خفه کردن پدرش، فیلم سلفی گرفته است و حتی در لحظه کشتن بی‌رحمانه پدر لبخند می زند!

قتل پدر و مادربزرگقتل پدر و مادربزرگ توسط نوجوان شیشه ای

این نوجوان شیشه ای، در همان بازجویی های اولیه به قتل پدر ۴۵ ساله
و مادربزرگ ۷۵ ساله اش اعتراف کرد و مدعی شد پدرش را به خاطر
آزار و اذیت هایی که می کرد با پیراهنش خفه کرده (پیراهن مقتول)
و پس از کشتن مادربزرگش، خانه را به آتش کشیده است.

بنابراین گزارش، تحقیقات بیشتر درباره ریشه این جنایت تکان دهنده و
چگونگی وقوع این ماجرای وحشتناک توسط نوجوان ۱۵ ساله معتاد
به شیشه در حالی با صدور دستورات ویژه قاضی دکتر حسن زرقانی ادامه دارد که مقام قضایی دستورات محرمانه ای را نیز برای واکاوی و کالبدشکافی این جنایت هولناک، توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی صادر کرده است.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده