جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای وایرال شدن ویدئوی پسربچه ۸ ساله حمله تروریستی شاهچراغ +فیلم و عکس

تاریخ نشر :سه‌شنبه 15 آگوست 2023 اشتراک:
پسر بچه در شاهچراغ حوادث روز
در پی حمله ترویستی وحشیانه شاهچراغ که ۲ شهید و ۷ مجروح به دنبال داشته است حرکت شجاعانه‌ یک پسربچه که همراه پدرش زائر شاهچراغ بودند ویرال شده و این کودک دبستانی در مصاحبه ای درباره این روز هولناک گفته است.

کودک شجاعی که در حمله وحشیانه داعش به حرم شاه چراغ با دستان کوچکش می خواست پدرش را نجات دهد فیلمش ویرال شده است. در ادامه جزئیات شجاعت و فیلم پسر بچه در شاهچراغ را در پرشین وی مشاهده کنید.

پسر بچه در شاهچراغ

کوچک‌ ترین مردی که نام خود را با شجاعتش در حمله تروریستی به شاهچراغ به ثبت رسانده، روایت خود را از از این حادثه بیان کرد.

غروب غم انگیز ۲۲ مرداد،آن زمان که زائران حرم امن شاه چراغ بار دیگر مجال جولانی به کوردل‌ترین و شقی‌ترین افراد زمین داد، جدای از حادثه که تیتر اصلی بود، مردانگی و ایثار ۲ نفر، بر همه خبرها سایه افکند. خادمی که با دست خالی، تروریست را خلع سلاح کرد و کودک دانش‌ آموزی که با غلبه بر سنگین‌ ترین ترس‌ ها، کنار پدر زخمی‌ اش ماند.

محمد مبین قدرتی که امسال کلاس دوم دبستان را در «طسوج» از توابع شهرستان «کوار» تجربه خواهد کرد، کوچک‌ ترین مردی بود که نام خود را با شجاعت و ایثار گره زد و نامش جاودانه شد.

رفتار شجاعانه یک کودک

محمد در گفت‌وگویی تلفنی به شرح ماجرا پرداخت و گفت: نزدیک اذان بود که با پدرم برای زیارت و نماز به شاهچراغ رفتیم.

او در حالی که صدایش پر از بغض بود ادامه داد: از در رد شدیم که صدای بلندی آمد، همه شروع به دویدن کردند و من از پدرم جدا شدم.

پسر بچه در شاهچراغمحمد پسر بچه شجاع شاهچراغ

محمد افزود: وقتی دیدم مردی با تفنگ دارد تیراندازی می‌ کند، ترسیدم و همراه بقیه سعی کردم به طرف حیاط بدوم.

او ادامه داد: بابام اول آمد مرا به کناری کشید که تیر به پایش خورد و روی زمین افتاد، خیلی ترسیدم اما باید کنار او می‌ ماندم.

فیلم شجاعت یک پسر بچه در شاهچراغ

این دانش‌ آموز هشت ساله گفت: هنوز مردی که اسلحه داشت پشت سر ما بود اما من به سمت بابام رفتم و پیراهنش را گرفتم تا او را کنار بکشم. زورم نمی‌ رسید و گریه‌ ام گرفته بود.

او افزود: مرد مسلح که رفت چند نفر به کمک آمدند و بعد هم بابام را بردند و پایش را پانسمان کردند و حالا هم بیمارستان است.

پدر این دانش‌ آموز اکنون در بیمارستان نمازی تحت مراقبت‌ های ویژه است و از ناحیه پا دچار جراحت و جراحی شده است. حمله تروریستی شامگاه ۲۲ مرداد به حرم شاهچراغ ۲ شهید و ۷ مجروح به دنبال داشت.

ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس