سه شنبه, ۱۶ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دستگیری ٣ دختر در گلزار شهدا بخاطر رقص و پایکوبی

تاریخ نشر :شنبه 09 آوریل 2022 اشتراک:
رقص در گلزار شهدا حوادث روز
در این مطلب درباره ماجرای پایکوبی و رقص در گلزار شهدا توسط سه دختر در نیشابور صحبت می کنیم که توسط پلیس دستگیر شدند

روز گذشته ویدئویی از گلزار شهدای شهر نیشابور منتشر شد که در آن نشان می داد سه دختر در حال پایکوبی بر سر مزار شهدا هستند. با توجه به حساس بودن ماجرای و جریحه دار شدن احساسات خانواده شهدا خیلی زود پلیس وارد عمل شد و هنجارشکنان را دستگیر کرد. در ادامه در پرشین وی ماجرای رقص در گلزار شهدا را مشاهده می کنید

ماجرای رقص در گلزار شهدا

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب نیشابور (خراسان رضوی) از شناسایی و دستگیری ۳ هنجارشکن گلزار شهدای بهشت فضل این شهرستان خبر داد.

سید محمد حسینی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب نیشابور اظهار کرد: شب گذشته پس از انتشار تصاویر و فیلمی در فضای مجازی از پایکوبی ۳ دختر جوان در گلزار شهدای بهشت فضل، بلافاصله دستورات لازم مبنی بر شناسایی و دستگیری متهمان صادر شد.

رقص در گلزار شهداماجرای رقص در گلزار شهدا

وی افزود: با توجه به جریحه دار شدن احساسات، افکار عمومی مردم، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، تیمی متشکل از کارشناسان پلیس فتا با هدایت قاضی کشیک تحقیقات خود را آغاز کرد که در همان ساعات اولیه متهمان شناسایی و دستگیر شدند.

ابراز ندامت و پشیمانی هنجار شکنان

حسینی در ادامه گفت: متهمان در حضور مقام قضایی با ابراز ندامت و پشیمانی فراوان از این اقدام هنجار شکنانه خود، از عموم مردم عذرخواهی و تقاضای عفو و بخشش کردند که با توجه به اظهار پشیمانی و عذرخواهی آنان، با قرار تامین کیفری مناسب، پرونده تحت رسیدگی قرار گرفت.

رقص در گلزار شهدادرباره رقص در گلزار شهدا

وی خاطرنشان کرد: والدین و خانواده ها نقش مهمی در تربیت و کنترل فرزندان خود دارند. از این رو باید قبل از بروز اینگونه اقدامات هنجار شکنانه فرزندان خود را نسبت به عواقب آن توجیه کنند.

گفتنی است در واکنش به این حرمت شکنی، ساعت ۲۲ امشب مراسم مناجات خوانی در گلزار شهدای بهشت فضل نیشابور برگزار می‌شود.

عصر ایران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس