یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات ربودن کودک ۴ ساله با خودرو به بهانه کمک به مادرش در بم

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 25 آوریل 2024 اشتراک:
ربودن کودک ۴ ساله بمی حوادث روز
زنی جوان در حالی که کودک ۴ ساله‌ اش داخل خودرو بوده او را به سرقت برده اند و در عرض یک ساعت خودرو سرقتی و کودک ربوده شده پیدا شد و گفته می شود سارقان به بهانه کمک به مادر کودک اقدام به سرقت خودرویش کرده بودند.

زنی جوان که در خیابان ماشینش روشن نمی شد دو سارق سابقه دار به بهانه کمک به وی ماشین خراب را روشن کرده و به سرقت برده اند غافل از آن که فرزند ۴ساله اش در خودرو بوده است. در ادامه جزئیات ربودن کودک ۴ ساله بمی را در پرشین وی مشاهده کنید.

ربودن کودک ۴ ساله بمی

۲ مرد سارق وقتی زنی را کنار خیابان دیدند که ماشینش روشن نمی‌ شد، به بهانه کمک خودرو او را روشن و سرقت کردند، در حالی که فرزند خردسال زن هم داخل آن بود.

روز گذشته زن جوانی در حالی که به شدت گریه و بی‌قراری می‌کرد با پلیس تماس گرفت و از سرقت خودرویش در یکی از خیابان‌ های شهر بم در استان کرمان در حالی که کودک ۴ ساله‌ اش هم داخل خودرو بوده خبر داد.

شاکی گفت: خودرویم کنار خیابان خاموش شد و نمی‌توانستم آن را روشن کنم. بچه‌ ام هم داخل خودرو بود. همان موقع ۲ مرد به بهانه کمک برای روشن کردن خودرو به من نزدیک شدند و یکی از آن ها پشت فرمان نشست و دیگری شروع به هل دادن خودرو کرد که ناگهان خودرو روشن شد و هر دو سوار بر آن فرار کردند و بچه‌ ام را هم با خودرو دزدیدند.

آدم ربایی سارقان در کرمان

سرهنگ عزت‌الله عبدلی‌ نسب فرمانده انتظامی بم در تشریح این خبر گفت: در پی تماس این خانم، تیم‌ های گشت انتظامی تمامی محورهای اصلی و فرعی را تحت کنترل درآورده و در نهایت واحد گشت کلانتری ۱۲ بم در کمتر از یک ساعت خودرو سرقتی را به صورت رها شده در یکی از محله‌ های شهر کشف کرد و کودک خردسال را که داخل خودرو بود به والدینش بازگرداند.

ربودن کودک ۴ ساله بمیکودک ربایی در بم

وی افزود: بلافاصله پس از این عملیات نیز سارقان فراری با اقدامات اطلاعاتی و پی‌ جویی‌ های مأموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۲ در مخفیگاه شان دستگیر شدند.

ربودن کودک ۴ ساله بمی با خودرو مادرش

سرهنگ عبدلی‌ نسب گفت: این دو سارق زمانی که این خانم را با خودرو معیوب کنار خیابان مشاهده کرده بودند، در پی روشن کردن خودرو وی اقدام به سرقت خودرو به همراه کودک خردسال درون آن کردند.

وی به شهروندان توصیه کرد: هیچ وقت خودرو خود را در حالت روشن ترک نکنید و در صورت معیوب شدن خودرو به افراد غریبه اعتماد نکنید.

ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس