چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجری هولناک سه فرزندی که پدرشان را ربوده بودند

تاریخ نشر :دوشنبه 14 فوریه 2022 اشتراک:
ربودن پدر حوادث روز
در این مطلب ماجرای ربودن پدر توسط سه پسر تهرانی را می بینید

مرد میانسال که از سه پسر خود شاکی بود به اداره پلیس آمد و به جرم آدم ربایی از آنها شکایت کرد. به گفته او پسرانش او را ربوده و تهدید به مرگ کردند. در ادامه در پرشین وی ماجرای ربودن پدر توسط سه پسرش را می بینید

ربودن پدر توسط سه پسر

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران تهران بزرگ از بازداشت سه فرزند خبر داد که با همکاری یکدیگر پدرشان را ربوده بودند.

ساعت ۱۵:۳۰ بعدازظهر ۲۲ دی امسال، مرد میانسالی با حضور در دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، از فرزندانش به اتهام آدم‌ربایی شکایت کرد.

وی در شکایتش گفت: با فرزندانم اختلاف داشتم و سه روز قبل، در راه رفتن به خانه در خیابان نبرد شمالی، سه فرزندم راه را بر من سد کرده و معترض شدند که چرا از آنها شکایت کرده‌ام و باید با مراجعه به دادسرا از شکایتم صرف نظر کنم.

ربودن پدرربودن پدر میانسال

شاکی ادامه داد: بعد از آن، پسرهایم با ضرب و شتم، مرا داخل خودرو کرده و به منزلشان بردند، در آنجا مرا تهدید کردند که اگر برگه‌های املاک را امضا نکنم مرا را داخل گونی کرده و دفن می‌کنند.

با اعلام این خبر، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند. تصاویر ربوده شدن مرد میانسال به دست آمد و اظهارات او تایید شد.

ربودن پدرربودن پدر توسط فرزندان

بدین ترتیب سه پسر مرد میانسال بازداشت شده و به جرم خود اعتراف و عنوان کردند: به خاطر اختلافات قبلی که با پدرمان درباره واگذاری املاک خود به ما داشتیم، او از ما شکایت کرد. ما تصمیم گرفتیم او را بترسانیم تا از شکایتش صرف نظر کند و سند املاک او را به دست آوریم به همین دلیل چنین سناریوی طراحی کردیم.

سرهنگ کارآگاه نثاری؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران تهران با اعلام این خبر گفت: متهمان به جرم خود اعتراف کرده و هر سه با صدور قرار قانونی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

خبرانلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس