پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

لحظه وحشتناک از فریب و ربودن پسر ١٠ ساله از دوربین های مدار بسته

تاریخ نشر :سه‌شنبه 07 ژوئن 2022 اشتراک:
ربودن پسر ١٠ ساله حوادث روز
در این ویدئو لحظه ربودن پسر ١٠ ساله را مشاهده می کنید که به گفته خانواده اش معلول ذهنی است. پسر جوان همسایه عامل این جنایت است

هفته گذشته گزارش گم شدن یک کودک ۱۰ساله به پلیس دماوند داده شد. در پی این گزارش تحقیقات پلیس آغاز شد که به سرنخ هایی رسید. پس از دستگیری مضنون پرونده او به یک جنایت هولناک اعتراف کرد. در پرشین وی ویدئو لحظه ربودن پسر ١٠ ساله را می بینید

لحظه ربودن پسر ١٠ ساله

بازبینی تصاویر دوربین مداربسته در پرونده ناپدید شدن پسربچه‌ ۱۰ ساله در شهرستان دماوند، کارآگاهان پلیس را به پسر همسایه رساند.

جسد پسر بچه ۱۰ ساله، سه روز بعد از ربودن و اعتراف قاتل به خفه کردن او در بیابان هاى حاشیه شهر دماوند کشف شد.

هفته گذشته خانواده‌ای با مراجعه به پلیس خبر از ناپدید شدن پسربچه ۱۰ساله‌شان دادند. به‌ گفته آنها، پسرشان برای بازی از مجتمع مسکونی‌شان در حوالی شهرک مسکن‌ مهر گیلاوند خارج شده و دیگر به خانه بازنگشته بود. خانواده این کودک می‌گفتند پسرشان دارای معلولیت ذهنی بود و پس از ناپدید شدن وی همه جا را دنبالش گشته اما اثری از او پیدا نکرده‌اند.

ربودن پسر ١٠ سالهربودن پسر ١٠ ساله دماوندی

با اظهارات خانواده پسربچه گمشده، تحقیقات پلیس برای یافتن ردی از وی آغاز شد. مأموران با حضور در محل زندگی پسربچه مسیرهایی را که احتمال می‌رفت وی از آنجا عبور کرده باشد تجسس کردند و در نهایت با بررسی دوربین‌های مداربسته به سرنخ مهمی دست یافتند. فیلم‌های ضبط شده از این حکایت داشت که کمی دورتر از محل زندگی پسربچه، پسر جوانی دست او را گرفته و با خود می‌برد.

لحظه دزدیدن پسربچه معلول

همه شواهد از این حکایت داشت که پسربچه گمشده ربوده شده و تنها مظنون پرونده همان پسر جوانی بود که همراهش بود. دستور بازداشت این مظنون صادر شد و مأموران در جریان تحقیقات گسترده موفق شدند هویت او را شناسایی کنند.

محل زندگی پسر جوان در مجتمع کناری محل زندگی پسربچه گمشده بود و در این شرایط، وی توسط مأموران دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شد. متهم اگرچه در ابتدا تلاش می‌کرد خود را بی‌گناه معرفی کند و مدعی بود که از سرنوشت پسربچه خبر ندارد اما در نهایت اعترافات هولناکی به زبان آورد که نشان از قتل پسربچه گمشده داشت.

ربودن پسر ١٠ سالهلحظه ربودن پسر ١٠ ساله

او اعتراف کرد که روز حادثه با دیدن پسربچه به سمت او رفته و به وی خوراکی داده و او را گول زده است. پس از آن نیز دست او را گرفته و از محل سکونتش دور کرده و در نهایت به قتل رسانده است. متهم ۱۹ساله مدعی بود که پس از ارتکاب این جنایت هولناک، جسد پسربچه را مخفیانه به حوالی شهرک جیلاردنو برده و آنجا دفن کرده است.

این در حالی بود که با پیدا شدن جسد پسربچه گمشده، آثار خفگی روی گردن او مشهود بود و با اعترافات جوان جنایتکار وی بازداشت شد و به‌گفته سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی شرق استان تهران، تحقیقات برای مشخص شدن علت اصلی جنایت و انگیزه متهم از قتل پسربچه خردسال ادامه دارد.

برترین ها

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس