یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سلاخی شدن زن ۱۸ ساله به خاطر شک همسرش در مشهد +عکس

تاریخ نشر :دوشنبه 12 فوریه 2024 اشتراک:
سلاخی شدن زن مشهدی حوادث روز
با کشف جسد غرق در خون زنی 18 ساله توسط نزدیکانش قاتل به صحنه جنایت بازگشته و عنوان کرده بود که اگر زنده است بار دیگر او را با چاقو سلاخی کند و توسط پلیس دستگیر شده و به جنایت هولناک قتل همسر جوانش اعتراف کرده است.

در پی جنایتی هولناک مرد بی رحم و شکاک همسر ۱۸ ساله اش را با ضربات مرگبار چاقو به قتل رساند و سپس فراری شد اما به صحنه جنایت بازگشت و عنوان کرد اگر همسرش زنده باشد بار دیگر او را خواهد کشت. در ادامه جزئیات سلاخی شدن زن مشهدی ر ا در پرشین وی مشاهده کنید.

سلاخی شدن زن مشهدی

جنایت هولناک شنبه گذشته در خیابان طبرسی شمالی ۵۶ مشهد هنگامی لو رفت که نزدیکان زن ۱۸ ساله تبعه خارجی با پیکر غرق در خون وی مواجه شدند و بلافاصله با نیروهای امدادی تماس گرفتند اما «زینب-م» در مرکز درمانی شهید هاشمی‌ نژاد مشهد جان سپرد.

بدین ترتیب گروهی از عوامل انتظامی کلانتری طبرسی شمالی با دستورات تلفنی قاضی ویژه قتل عمد، عازم محل وقوع جنایت شدند چرا که بررسی‌ های مقدماتی از نزاع خانوادگی و فرار همسر مقتول حکایت داشت. به همین دلیل قاضی محمود عارفی‌ راد از نیروهای انتظامی خواست محل جنایت را زیر چتر اطلاعاتی قرار دهند.

بازگشت قاتل به صحنه جنایت

می‌ خواستم ببینم اگر زنده است جانش را بگیرم

هنوز ساعتی از این ماجرای تکان‌ دهنده نگذشته بود که ضارب ۲۳ ساله دوباره با تصور زنده بودن همسرش به صحنه جنایت بازگشت و در حالی دستگیر شد که نزدیکانش در منزل حضور داشتند.

سلاخی شدن زن مشهدیدستگیری قاتل همسرکش در مشهد

در همین حال قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد پس از انجام تحقیقات مقدماتی در مرکز درمانی عازم کلانتری طبرسی شمالی شد و به تحقیق از ضارب بی‌ رحم پرداخت.

سلاخی شدن زن مشهدی به خاطر سوءظن

وی در حالی که سعی می‌کرد با پراکنده‌گویی خود را از مخمصه سوالات قضایی برهاند، انگیزه خود از ارتکاب این جنایت وحشتناک با کارد سلاخی را سوءظن ذکر کرد و مدعی شد دوباره به منزل بازگشته است تا اگر همسرش زنده بود او را به قتل برساند.

در ادامه تحقیقات، متهم به قتل در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد قرار گرفت و بررسی‌ های تخصصی با نظارت مستقیم سرهنگ احمد نگهبان (رئیس پلیس مشهد) برای ریشه‌ یابی این حادثه هولناک آغاز شد.

خراسان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده