گفتگو با فریبکار خوشتیپی که طعمه های خود را در سایت دیوار شکار می کرد

تاریخ نشر :شنبه 01 اکتبر 2022 اشتراک:
حوادث روز
در این ویدئو صحبت های سارق خودرو فریبکار را مشاهده می کنید که خودروهای سایت دیوار را به سرقت می برد با آنها دوردور می کرد

مدتی قبل شکایت های سریالی مبنی بر سرقت خودرو به اداره پلیس تهران بزرگ داده شد. رسیدگی به این پرونده آغاز شد تا به سرنخ هایی رسیدند و متهم دستگیر شد. امروز در پرشین وی می خواهیم صحبت های این سارق خودرو خوشتیپ را برای شما قرار دهیم

سارق خودرو خوشتیپ

سارق سابقه دار به اتهام سرقت خودرو دستگیر شد.

رسیدگی به پرونده سرقت خودرو توسط یک فریبکار که طعمه های خود را
در سایت دیوار شکار می کرد، از مدتی قبل با ثبت شکایت های سریالی
در دستور کار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

سرانجام سارق خودرو ها به دام افتاد و مشخص شد که او سه ماه قبل از زندان آزاد شده بود.متهم که قبلا هم به عشق دور دور با ماشین های سرقتی به دام افتاده بود، گفت:«۳۹ سال دارم و سابقه سرقت خودرو دارم.قبلا هم با همین شیوه و شگرد دست به سرقت خودرو زده بودم که ۴ بار دستگیر شدم و ۷ سال از عمرم را در زندان سپری کردم.»

سارق خودروسارق خودرو خوشتیپ

این متهم در مورد علت ارتکاب سرقت گفت:«به شیشه و هرویین و متادون اعتیاد دارم و برای تامین هزینه های اعتیادم دست به سرقت می زدم.سال هاست اعتیاد دارم و کسی کمکم نکرد که بتوانم ترک کنم. از ۱۳ سالگی مصرف مواد مخدر را آغاز کردم که به خاطر محل بدی بود که در آن زندگی می کردم.پدر و مادرم از هم جدا شده بودند و مثل توپ پینگ پونگ من را به هم پاس می دادند.

این متهم راجع به شیوه سرقت خود گفت:«در سایت دیوار با فروشندگان خودرو تماس می گرفتم و با تیپ خوب به عنوان خریدار سراغ فروشنده می رفتم.بعد می گفتم ماشین باید کارشناسی شود و نزد تعمیرکار ببریم.سپس در تعمیرگاه یا کارواش در فرصت مناسب پشت خودرو نشسته و ماشین را می بردم.بعد از یک هفته ماشین را در محلی رها کرده و با صاحب خودرو تماس گرفته و جای ماشینش را به او می گفتم.»

متهم در پایان اشاره کرد:«از این سرقت فایده مالی به من نمی رسید
و فقط یک هفته با خودرو دور دور می کردم.»

ویدئوی صحبت های سارق سابقه دار

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس