پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بازداشت نامادری بی‌ رحم در ارومیه/ آوای ۴ ساله ضربه مغزی شد!

تاریخ نشر :سه‌شنبه 19 دسامبر 2023 اشتراک:
شکنجه دختربچه ارومیه ای حوادث روز
نامادری دختربچه ارومیه ای که فیلمش در فضای مجازی منتشر شده است به خاطر ضرب و شتم دختربچه 4 ساله ای به نام آوا دستگیر شده و دختربچه نیز اکنون در کما در بیمارستان به سر می برد و نامادری بی رحم نیز دستگیر و با شکایت کودک روانه زندان شده است.

با انتشار فیلمی از نامادری بی رحم که در نبود پدر بچه ها اقدام به کتک زدن فرزند خوانده اش کرده او که یکی از کودکان را از پله ها به پایین پرتاب کرده بود و از شدت ضربه به سرش ضربه مغزی شده بود نامادری اش دستگیر شده است. در ادامه جزئیات شکنجه دختربچه ارومیه ای را در پرشین وی مشاهده کنید.

شکنجه دختربچه ارومیه ای

نامادری دختر ۴ ساله که با کتک زدن و پرت کردن کودک از پله‌ها باعث به کما رفتن وی شده است از سوی پلیس ارومیه دستگیر و روانه بازداشتگاه شد.

اوایل هفته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که دوربین‌های مداربسته خانه ثبت کرده بود و نشان می‌داد زنی جوان، دست دختر بچه کوچکی را گرفته او را با عصبانیت از اتاق بیرون کشیده و در اقدامی هولناک او را از بالای پله‌ های ایوان به داخل حیاط پرت می‌ کند. در ادامه دختر بچه پس از آنکه با شدت سرش به زمین برخورد کرده بود از جا بلند شده و گریان و پریشان از در حیاط خانه بیرون می‌ رود.

پس از این حادثه همسایه‌ ها بلافاصله با دیدن وضعیت کودک با پدرش که برای کار بە یکی از شهرستان‌ های استان آذربایجان شرقی رفته بود، تماس می‌گیرند.

پدر دخترک وقتی خود را با عجله به خانه می‌رساند با دیدن وضعیت جسمی فرزندش، او را به بیمارستان منتقل می‌کند، اما دخترک که آوا نام دارد بر اثر شدت ضربه به سرش به کما می‌رود.

ضرب و شتم کودک توسط نامادری

در حال حاضر این کودک در بیمارستان تحت درمان قرار دارد. این در حالی است که نامادری از وجود دوربین‌ های مداربسته در خانه خبر نداشته و با بررسی تصاویر دوربین‌ ها، راز بدرفتاری‌ ها و کتک زدن‌ های فرزندان از سوی وی فاش می‌ شود. پس از این حادثه و با محرز شدن ارتکاب جرم از سوی نامادری وی با شکایت همسرش دستگیر می‌ شود.

شکنجه دختربچه ارومیه ایدختربچه ارومیه ای در بیمارستان

به گزارش مهر، حسین مجیدی دادستان مرکز استان آذربایجان غربی در واکنش به حادثه ناگوار ضرب و شتم کودک ۴ ساله توسط نامادری‌ اش در ارومیه اظهار کرد: این کودک پنجشنبه شب گذشته بر اثر ضربات نامادری هوشیاری خود را از دست داده و روز جمعه نیز دادستانی از آن باخبر شد.

دستگیری نامادری به خاطر شکنجه دختربچه ارومیه ای

بنابراین بلافاصله بازپرس ویژه قتل برای عیادت دختر بچه ۴ ساله که بر اثر ضربات نامادری هوشیاری خود را از دست داده است، به بیمارستان کودکان شهید مطهری ارومیه اعزام شد.

وی با بیان اینکه در پی وقوع این حادثه ناگوار و اطلاع دادستانی مرکز استان بلافاصله دستور دستگیری این نامادری صادر شد، از بازداشت متهم به اتهام ضرب و جرح عمدی و شروع به قتل خبر داد و اعلام کرد متهم روانه‌ بند نسوان زندان مرکزی ارومیه شد.

مجیدی در توصیه به شهروندان تأکید کرد: زوجین با بالابردن مهارت‌ های زندگی خود از فروپاشی خانواده‌ ها ممانعت به عمل آورده تا شاهد پیامدهای اینچنینی ناشی از طلاق و ضرب و جرح عمدی توسط نامادری یا ناپدری نباشیم.

روزنامه ایران , مهر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس