پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

تعرض ٢ دوست پسر اینترنتی به دختر ١۴ساله

تاریخ نشر :سه‌شنبه 07 فوریه 2023 اشتراک:
تعرض دوست اینترنتی حوادث روز
در این مطلب ماجرای تعرض دوست اینترنتی به دختر جوان را مشاهده می کنید که به اداره پلیس گزارش داده شد و متهمان تحت تعقیب قرار گرفتند. در این حادثه دو پسر جوان از دختر 14ساله سواستفاده کردند

دختر ۱۴ساله بروجنی که به اداره پلیس مراجعه کرده بود از دو پسر جوان به جرم تجاوز شکایت کرد. او در اظهاراتش گفت در پی یک دوستی اینترنتی فریب پسر ۲۶ساله را خورد و با او رابطه برقرار کرد ولی پسر جوان از او سواستفاده کرد. در ادامه در پرشین وی ماجرای تعرض دوست اینترنتی را مشاهده می کنید

تعرض دوست اینترنتی

دختر نوجوان ساکن شهرستان بروجن از دو پسر به اتهام تعرض شکایت کرد.

این دختر به مأموران گفت: دو پسر جوان مرا با نقشه به یک خانه کشاندند و هنگام آزار و اذیت از من فیلم گرفتند و مدام مرا تهدید می‌کنند که آبرویم را خواهند برد.

این دختر ١۴ساله گفت: در یکی از گروه‌های چت با فردی ٢۶ساله به نام علی آشنا شدم. ابتدا، چت‌کردن با علی برایم یک سرگرمی بود و برای اینکه اوقاتم را بگذرانم با او چت می‌کردم، ولی کم‌کم این نوع گفت‌وگو روی دیگری به خود گرفت. آن‌قدر از نظر احساسی مرا تحریک می‌کرد که دیگر نتوانستم مقاومت کنم و با او دوست شدم. در این مدت که با هم دوست بودیم نه تنها نحوه گفت‌وگویمان عوض شده بود بلکه به خواست طرفین عکس‌هایمان را بین همدیگر ردوبدل می‌کردیم.

تعرض دوست اینترنتیتعرض دوست اینترنتی ۲۶ساله

دور از چشم خانواده‌هایمان هرچند وقت یک‌بار در خانه علی با هم قرار ملاقات می‌گذاشتیم. علی به من قول داد به خواستگاری‌ام می‌آید و به محض اینکه شرایطش مهیا شد با هم ازدواج می‌کنیم. همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت تا اینکه بعد از ١٠ماه دوستی، یک روز، زنگ زد و گفت بنا به دلایل شخصی دیگر نمی‌خواهد به این رابطه ادامه دهد.

رابطه با دوست اینترنتی

این حرف برایم سنگین و غیرقابل تحمل بود، او چطور توانست با احساساتم بازی کند و به همین سرعت به این دوستی خاتمه دهد. علی از من خواست برای آخرین‌بار همدیگر را ملاقات و این‌طور از هم خداحافظی کنیم. من هم برای اینکه در این دیدار او را متقاعد کنم که دوستی‌مان همچنان ادامه داشته باشد این پیشنهاد را پذیرفتم.

تعرض دوست اینترنتیتعرض دوست اینترنتی به دختر نوجوان

دختر نوجوان در ادامه گفت: وقتی سر قرار، که خانه‌شان بود، رفتم، متوجه شدم علی به همراه یکی از دوستانش آنجاست؛ تازه متوجه نقشه‌شان شدم ولی دیگر دیر شده بود. آن روز از آن صحنه فیلم گرفتند و این فیلم تهدیدی برای سوءاستفاده‌های بعدی شد. مأمور کلانتری بعد از شنیدن این اظهارات بلافاصله با دریافت دستور مقام قضائی برای دستگیری متهمان اقدام کردند.

خبرانلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس