دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تهدید شیطانی دختر جوان با فیلم‌ های خصوصی

تاریخ نشر :دوشنبه 10 آوریل 2023 اشتراک:
تهدید دختر جوان حوادث روز
در این مطلب ماجرای تهدید دختر جوان تهرانی توسط پسر شیاد را مشاهده می کنید که با فیلم های خصوصی دختر قصد اخاذی از او را داشت ولی با هشیاری دختر جوان روبرو شد

دختر جوان که در شبکه های اجتماعی با پسری آشنا شده بود به او اعتماد کرده و قصد ازدواج با او را داشت . اما پسر جوان که قصدش سواستفاده بود با گرفتن عکس های خصوصی دختر جوان قصد اخاذی داشت که دختر با مراجعه به پلیس فتا از او شکایت کرد و ماجرا را برای پلیس بازگو کرد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای تهدید دختر جوان با فیلم های خصوصی اش را برای شما قرار دهیم.

تهدید دختر جوان با فیلم‌های خصوصی

متهم با چرب زبانی و به بهانه آشنایی و ازدواج تصاویر و فیلم‌های خصوصی
این دختر را گرفت و با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی وی قصد اخاذی و روابط نامتعارف را داشت.

فردی که با تهدید به انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصی قصد اخاذی از دختری جوان را داشت، دستگیر شد.

تهدید دختر جوانانتشار فیلم های خصوصی

دختری جوان چند روز قبل با مراجعه به پلیس فتا شکایتی را مبنی بر تهدید به انتشار تصاویر و فیلم خصوصی در فضای مجازی مطرح کرد.

انتشار تصاویر خصوصی دختر جوان

با توجه به اظهارات شاکی معلوم شد، متهم با چرب زبانی و به بهانه آشنایی و ازدواج تصاویر و فیلم‌های خصوصی این دختر را گرفت و با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی وی قصد اخاذی و روابط نامتعارف را دارد.

در نهایت با اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی، مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضایی‌ در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

تهدید دختر جواندستگیری متهم

متهم به جرم خود اعتراف و بیان کرد: از طریق شبکه‌ اجتماعی با شاکی آشنا شدم و پس از جلب اعتماد و به بهانه ازدواج، تصاویر و فیلم‌های خصوصی وی را دریافت کردم و آنها این دختر را تهدید می‌کردم.

در حال حاضر رسیدگی به این پرونده ادامه دارد.

اعتمادآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس