یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای تعرض به زن جوان از سوی فامیل شوهر

تاریخ نشر :سه‌شنبه 31 ژانویه 2023 اشتراک:
تعرض به زن حوادث روز
در این مطلب ماجرای تعرض به زن جوان تهرانی را مشاهده می کنید که به گفته خود او همسر یکی از اقوام همسرش به بهانه صحبت کردن با او , او را مورد تعرض قرار داده و موجب اذیت و آزار او شده است

زن جوان که به اتهام خیانت به همسرش راهی دادگاه شده بود برای دفاع از خودش مدعی شد مورد تجاوز قرار گرفته است و قصد خیانت نداشته است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای تعرض به زن جوان را برای شما قرار دهیم

تعرض به زن جوان

زن جوان می‌گوید یکی از اقوام شوهر با فریب و تهدید او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

زنی که به اتهام رابطه شوم با مردی از اقوام شوهرش بازداشت شده، ادعا کرد مورد تعرض قرار گرفته است.

این زن با شکایت شوهرش تحت تعقیب قرار گرفت. شوهر متهم از همسرش ناهید شکایت کرد و گفت: مدتی بود به رابطه پنهانی همسرم با یک مرد غریبه مشکوک شده بودم تا اینکه یک روز از او خواستم حقیقت را به من بگوید. همسرم گفت مدتی است عذاب وجدان دارد. او مدعی شد با یکی از اقوامم به نام سینا رابطه پنهانی داشته و سینا همسرم را فریب داده و چند بار با او رابطه داشته است.

با این شکایت زن جوان بازداشت شد و گفت سینا او را فریب داده و به دام انداخته است.

تعرض به زنتعرض به زن جوان

به دنبال اظهارات این زن، سینا ۳۵ساله نیز بازداشت شد و آنها در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کردند.

شوهر ناهید در ابتدای جلسه گفت: من ۱۲ سال با ناهید زندگی کردم و صاحب دو فرزند هستم. مدتی بود رفتارهای همسرم عوض شده بود و احساس می‌کردم به افسردگی مبتلا شده است تا اینکه از او خواستم حقیقت را به من بگوید. او با گریه گفت یکی از اقوام سببی‌ام او را آزار داده است. من حالا از همسرم و متهم دیگر پرونده شاکی هستم.

ماجرای تعرض به زن جوان

سپس ناهید در جایگاه متهم ایستاد و گفت: همسرم مرد تندخویی بود. او تعصبات بیجا داشت. به همین خاطر از زندگی با او خسته شده بودم. یک بار در این باره با همسر یکی از اقوام شوهرم درد دل کردم بعد یک روز با من تماس گرفت و گفت در خانه مادرش تنهاست. او مرا به آنجا دعوت کرد و خواست با هم صحبت کنیم. او می‌گفت قصد دارد با شوهرم صحبت کند تا رفتار بهتری با من داشته باشد.

تعرض به زنجزئیات تعرض به زن

این زن ادامه داد: من به آنجا رفتم و با او صحبت کردم اما او مرا آزار داد. بعد از این ماجرا تهدیدم کرد در این‌ باره با کسی حرفی نزنم. او چند بار دیگر هم مرا به کارگاهی در حاشیه ملارد برد و آزار داد. من از این وضعیت خسته و به افسردگی مبتلا شده بودم که واقعیت را به شوهرم گفتم.

سپس سینا در جایگاه متهم ایستاد و منکر آزار و اذیت زن جوان شد. او گفت: ناهید چند بار با من درد دل کرد و از بدرفتاری‌های همسرش به من گفت. من هم راهنمایی‌اش کردم اما هرگز با او رابطه‌ای برقرار نکردم و آزارش ندادم. من اتهامم را قبول ندارم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رأی صادر کنند.

اعتماد آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس