پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

فیلم تلخ / جزئیات غرق شدن سه برادر در رودخانه ارمند

تاریخ نشر :سه‌شنبه 15 ژوئن 2021 اشتراک:
غرق شدن سه برادر حوادث روز
در این مطلب جزئیات غرق شدن سه برادر در رودخانه ارمند را می بینید

رودخانه ارمند در چهارمحال بختیاری یکی از زیباترین نقاط این استان است. در عین حال می توان آن را یکی از پرخطرترین مکان های دیدنی استان برشمرد. تاکنون ده ها نفر جان خود را در این رودخانه از دست دادند. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای غرق شدن سه برادر را در این رودخانه برای شما تعریف کنیم که چند روز پیش اتفاق افتاد

غرق شدن سه برادر در رودخانه

سه برادر در رودخانه ارمند غرق شدند و جان خود را از دست دادند.
رودخانه ارمند در دل طبیعت زیبای لردگان استان چهارمحل و بختیاری، منطقه ای
توریست پذیر است که طبیعت گردها آن را به رودخانه ای برای رافتینگ می شناسند.
اما همین نقطه جذاب ایران زمین، در چند سال اخیر حدود ۲۱ قربانی گرفته است . غرق شدن سه برادر از محلی های این منطقه که جمعه گذشته اتفاق افتاد، فاجعه ای تلخ و دردناک بود که خیلی قبل تر از این ها مسئولین می توانستند با ایمن سازی بستر رودخانه جلوی آن را بگیرند.

غرق شدن سه برادرماجرای غرق شدن سه برادر

رودخانه ارمند چند قربانی دیگر باید بگیرد تا مسئولین اقدام به نصب تابلوی هشدار
کنند؟ تا در مناطق پرخطر این رودخانه نیوجرسی نصب کنند؟
تفریح جذاب در مناطق توریستی این سرزمین پهناور ،می تواند اطمینان بخش تر
باشد اگر تدبیری برای امکانات رفاهی و ایمنی کافی در این منطقه ها اندیشیده شود.

آنها سه برادر بودند. سه برادر جوان. محمد، مصطفی و هادی حبیبی که اهل
و زاده روستای بردبر از توابع شهرستان خانمیرزا بودند.
صبح جمعه ۲۱ خرداد، بار و بنه را جمع کردند تا در صبح روز تعطیل بهاری از طبیعت سرسبز لردگان بی نصیب نمانند و ساعاتی را در بستر رودخانه ای تفریح کنند که از دورترین نقاط کشور و حتی جهان به اینجا می آمدند و حالا که این موهبت در زادگاه آنها و در نزدیکی شان بود باید تفریح را مغتنم می شمردند.

ویدئویی از لحظه پیدا شدن جسد سه برادر

آوازه غرق شدن تعداد زیادی مسافر به گوششان خورده بود و نقاط پرخطر رودخانه ارمند را می شناختند اما فکرش را هم نمی کردند نقطه ای که در آن می خواستند تنی به آب بزنند هم از نقاط پرخطر باشد و قتلگاه آنها شود.

غرق شدن سه برادرغرق شدن سه برادر در رودخانه

عموی سه برادر گفت:«وقتی اولین برادرزاده ام به آب پریده و غرق شده بود،برادرش دیگرش از روی محبت و غیرت برای نجات جان او به آب رفته بود و بلافاصله برادر دیگر هم به دل آب زد تا بتواند برای نجات دو برادرش کاری کند.اما همه در گرداب غرق شدند.حتی تعداد دیگری از همراهان هم می خواستند برای نجات جان برادرزاده هایم به آب بروند که بقیه افراد حاضر مانع آنها شدند.بعد از دو ساعت،اجساد هر سه برادر روی آب آمد و به کمک نیروهای امدادی بیرون آورده شد.»

محمد حبیبی یک فرزند یک ساله دارد و مصطفی هم صاحب یک فرزند دو ساله بود:«چند ماه دیگر فرزند دوم مصطفی به دنیا می آید که هرگز پدرش را نمی بیند.هادی برادرزاده کوچکم مجرد بود.»

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس