یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

خیانت زن ۳۵ ساله به همسرش در تهران چگونه لو رفت؟

تاریخ نشر :دوشنبه 26 جولای 2021 اشتراک:
خیانت زن جوان به همسرش حوادث روز
در این مطلب ماجرای خیانت زن جوان به همسرش را مشاهده می کنید

مرد جوان که زودتر از همیشه به خانه برگشت با ظاهر آشفته همسرش روبرو شد و مشکوک شد. پس از جستجوی اندکی مرد غریبه ای را در خانه یافت. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای خیانت زن جوان به همسرش را برای شما بازگو کنیم

ماجرای خیانت زن جوان به همسرش

چندی قبل مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران تماس گرفت
و از همسرش و مردی غریبه شکایت کرد.

او گفت: من زودتر از موعد معمول از محل کارم به خانه برگشتم. وقتی به منزل رسیدم هرچه زنگ زدم زنم منیره در را باز نکرد. درحالی‌که ابتدا نگران شده بودم با تلفن همراهش تماس گرفتم اما او این‌بار در را گشود. من وقتی سر و وضع آشفته او را دیدم به موضوع مشکوک شدم و از او علت را پرسیدم اما جواب درستی نداد. به‌همین‌دلیل خودم به جست‌وجو در خانه پرداختم تا اینکه در کمال ناباوری مردی غریبه را دیدم که در بالکن پنهان شده بود. در بالکن را قفل کردم و سریع به پلیس تلفن زدم.

خیانت زن جوان به همسرشلو رفتن خیانت زن جوان به همسرش

مأموران بعد از دریافت این تماس به خانه شاکی رفتند و مرد غریبه را بازداشت
کردند. همچنین شوهر منیره علیه همسرش نیز شکایت کرد و به‌این‌ترتیب پرونده‌ای تشکیل شد.

شاکی در اظهارات اولیه‌اش گفت: وقتی مرد غریبه را در خانه دیدم، از زنم پرسیدم او کیست. همسرم پاسخ داد این مرد نصاب پرده است و برای گرفتن سفارش و دوخت پرده جدید به خانه ما آمده این در حالی است که منیره قبلا اصلا درباره تعویض پرده‌های خانه صحبتی نکرده بود و من مطمئن هستم او دروغ می‌گوید.

اعتراف به خیانت

وقتی زن ۳۵‌ساله تحت بازجویی قرار گرفت اتهام داشتن رابطه پنهانی
را رد و همان ادعاهای قبلی‌اش را تکرار کرد اما مرد متهم در بازجویی‌ها
پذیرفت با منیره رابطه پنهانی دارد.

خیانت زن جوان به همسرشخیانت زن جوان به همسرش

او گفت: من و منیره در خیابان باهم آشنا شدیم رابطه‌مان شکل گرفت. بعد از مدتی به یکدیگر علاقه‌مند شدیم؛ طوری که تصمیم گرفتیم منیره از شوهرش جدا شود و سپس با هم ازدواج کنیم. روز حادثه من برای ملاقات با منیره به خانه او رفته بودم که شوهرش زودتر از همیشه به خانه برگشت و غافلگیر شدیم. من سعی کردم خودم را پنهان کنم اما این کار فایده‌ای نداشت و شوهر منیره من را پیدا کرد.

خبرانلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس