یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سرنوشت نامعلوم زن جوان ۲۵ ساله بعد از سه روز در جنگل

تاریخ نشر :شنبه 16 آوریل 2022 اشتراک:
زن گمشده در جنگل حوادث روز
در این مطلب درباره سرنوشت زن گمشده در جنگل های کلارآباد صحبت می کنیم که سه روز پیش برای پیاده روی به جنگل رفته بود

سه روز پیش خانواده ای خبر ناپدید شدن دخترشان را به پلیس عباس اباد اعلام کردند. گویا این زن جوان برای پیاده روی به منطقه جنگلی کلارآباد وارد شده ولی بازنگشته است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم درباره سرنوشت زن گمشده در جنگل بعد از ۳روز تجسس صحبت کنیم.

سرنوشت زن گمشده در جنگل

جستجو برای یافتن نشانه‌ای از زن جوان گم شده در جنگل‌های یالبندسرای کلارآباد بعد از ۳ روز همچنان بی نتیجه مانده است.

محمودی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کلاردشت و سرپرست جمعیت هلال احمر عباس آباد گفت: مفقود شدن این خانم سه روز قبل به جمعیت هلال احمرعباس آباد اطلاع داده شد و گروه‌های امدادی نیز به سرعت در روستای یالبندان حاضر شدند.

زن گمشده در جنگلتجسس برای زن گمشده در جنگل

به گفته او اطلاعات فرد گم شده از اهالی منطقه و خانواده او گرفته و جستجو برای یافتن نشانه‌ای از این فرد با حضور سه گروه امداد و نجات هلال احمر و نیروهای مردمی به صورت شبانه روزی از همان لحظه آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

نتیجه عملیات تجسس

محمودی افزود: سگ‌های تجسس نیز امروز از جمعیت هلال احمر استان به منطقه آمدند و در جنگل‌های محله یالبندسرا کلارآباد عملیات تجسس را آغاز کردند، اما هنوز نشانه‌ای از فرد گمشده نیافتیم.

به گفته سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان عباس آباد همه مسیرهایی که احتمال حضور این خانم داده می‌شد جستجو شده است.

زن گمشده در جنگلسرنوشت زن گمشده در جنگل

باشگاه خبرنگاران جوان مازندران موضوع را از خانواده زن گمشده پیگری کرد که اعلام شد این خانم ۲۵ ساله بومی همین منطقه است که بعد از ظهر دوشنبه برای پیاده روی به جنگل رفت و دوربین جنگلبانی ورود او را به عرصه ثبت کرد، اما خروجی از جنگل اتفاق نیفتاد

بر اساس گفته بستگان این خانم، دسته کلید متعلق به فرد گمشده در اطراف محل گمشدن پیدا شده است و عوامل انتظامی نیز برای یافتن نشانه‌ای از او وارد عمل شدند.

خبرانلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده