پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای ضرب و شتم دردناک یک پرستار خانم در تالش +عکس

تاریخ نشر :شنبه 07 اکتبر 2023 اشتراک:
ضرب و شتم یک پرستار حوادث روز
در مرکز خدمات جامع سلامت شبانه‌ روزی حویق در تالش مردی که پسر نوجوان خود را آورده بود با پرستار جوان درگیر شده و با شکستن شیشه باعث زخمی شدن دلخراش وی شده که با واکنش های زیادی این عمل زشت پدر بیمار مواجه شده است.

حمله وحشیانه پدر پسری نوجوان در تالش به شیشه پیشخوان پذیرش باعث زخمی شدن یکی از پرستاران شده است. در ادامه جزئیات دلخراش ضرب و شتم یک پرستار را در پرشین وی مشاهده کنید.

ضرب و شتم یک پرستار

در پی جراحت یک پرستار مرکز خدمات جامع سلامت شبانه‌روی حویق بر اثر کوبیدن مشت بر روی پیشخوان پذیرش توسط مراجعه‌کننده دانشگاه علوم پزشکی واکنش نشان داد.

در پی درگیری منجر به جرح با یکی از پرستاران مرکز خدمات جامع سلامت شبانه‌روزی حویق شهرستان تالش، عمومی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی گیلان ضمن محکوم کردن این اتفاق دردناک با صدور اطلاعیه‌ای واکنش نشان داد.

سعید رستمی مدیر مرکز بهداشت تالش درباره جزئیات این حادثه اینگونه گفت که «روز پنجشنبه یک مراجعه کننده برای دریافت خدامت دندان پزشکی برای فرزندش به بیمارستان حویق تالش مراجعه میکند که پزشک درمانگاه به اومی‌گوید به علت عفونت نباید دندان نوجوان کشیده شود که این مخالفت با واکنش و اصرار پدر نوجوان مواجه می‌شود.»

ضرب و شتم یک پرستارزخمی شدن پرستار خانم

حمله دیوانه‌وار به پرستار خانم

مدیر مرکز بهداشت تالش همچنین گفت که در پی مخالفت پزشک و ارجاع وی و خوردن داروهای ضدعفونت پیش از کشیدن دندان و متعاقب آن مراجعه برای گرفتن عکس از دندان، این مراجعه کننده با حضور در پذیرش با زدن مشت به روی پیشخوان، شیشه شکسته شده و به تکه شیشه به صورت پرستار حاضر در پذیرش برخورد و منجر به جراحت از ناحیه صورت برای وی می‌شود.

ضرب و شتم یک پرستار توسط پدر بیمار

دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی بروز این اتفاق با صدور اطلاعیه‌ای واکنش نشان داد و ضمن محکومیت این اتفاق گفت که «تصاویر این حادثه تلخ و غم‌انگیز آنقدر دردناک است که حتی تاب و توان مشاهده و بازنشر آن نیز وجود ندارد؛ به گونه‌ای که مدافع سلامت دیروز، اکنون به نحوی مورد حمله و آسیب قرار می‌گیرد که جراحت در ناحیه چشم و صورت وی کاملاً مشهود است.»

همچنین دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد که دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن محکومیت این اتفاق، مصرانه پیگیری‌های حقوقی و قضایی در خصوص این حادثه تلخ را انجام خواهد داد.

همشهری آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس