چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جزئیات زورگیری هولناک مردی در شهریار با قمه نیم متری

تاریخ نشر :شنبه 16 سپتامبر 2023 اشتراک:
زورگیری در شهریار حوادث روز
سارق سابقه دار با دستگاه موتورسیکلت و یک قمه نیم متری در شهریار پس از زاغ زنی و شناسایی مالباختگان در خلوتی کوچه اقدام به سرقت اموال با ارزش رهگذران می کرد و بعد از شکایت چندین مالباخته سرانجام دستگیر شده است.

سارق سابقه دار در نقاط مختلف شهریار اقدام به سرقت خشن می کرد و با انتخاب مالباختگان در تاریکی شب با قمه به ان ها حمله می کرد و اقدام به سرقت می کرده است. در ادامه جزئیات زورگیری در شهریار را در پرشین وی مشاهده کنید.

زورگیری در شهریار

سرهنگ فضل الله سواری پور رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درگفتگو به خبرنگار رکنا گفت: رسیدگی به این پرونده از حدود یک ماه پیش با شکایت چندین مالباخته در نقاط مختلف شهریار شروع شد.

مالباخته ها در اظهارات خود مدعی شدند که هنگام تردد در کوچه های خلوت در ساعات ظهر یا شب فردی با موتور سیکلت و نقابی که روی صورتش بود با تهدید قمه نیم متری اموالشان را سرقت می کردند.

با افزایش گشت های پلیس سرانجام سارق زورگیر در یک عملیات غافلگیرانه شناسایی و دستگیر شد.

سرقت های هولناک مرد سابقه دار

متهم ۴ساله که پیش از این نیز به جرم سرقت و زورگیری دستگیر شده و مجازات زندان را گذرانده بود پس از ۲ ماه آزادی از ندامتگاه بار دیگر به دلیل ارتکاب همین جرم دستگیر شد.

این متهم تا کنون به ۱۶فقره سرقت وزورگیری از مروم شهریار اعتراف کرده است که ۶تن از مالباختگان با تلاش پلیس شناسایی شده اند.

زورگیری در شهریاردستگیری سارق سابقه دار

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درباره ترفند این سارق سابقه دار گفت: متهم به همراه یک دستگاه موتورسیکلت پس از زاغ زنی در ساعات خلوت تردد مردم در محله های خلوت و فاقد پوشش انتظامی به ویژه در ساعات ظهر و تاریکی شب سوژه های خود را انتخاب کرده و با تهدید قمه ای که در اختیار داشته است اموال مالباختگان را سرقت می‌ کرد.

سرقت و زورگیری در شهریار

در بازرسی ازمتهم در حین دستگیری ۳دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی و همچنین قمه های متعدد متهم که با انگیزه جرم انگاری در اختیارش بود نیز کشف و ضبط شده است.

سرهنگ سواری پور به مروم توصیه کرد هنگام تردد در ساعات پایانی شب  و همچنین ساعات خلوت جوانب موضوع را در نظر بگیرند وی از مردم درخواست کرد اگر با همین روش مورد سرقت قرار گرفتند هرچه سریع تر به اداره پلیس آگاهی غرب استان تهران مراجعه کنند.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس