سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

فال روز یکشنبه ۷ آذر ماه ۱۴۰۰

اشتراک:
فال روز یکشنبه 7 آذر فال و طالع بینی
ستارگان برای روز یکشنبه تو چه سرنوشتی را رقم زده اند ؟!!

متولد آذرماه آنها از افراد سرزنده، پرتحرک، شاد و پرشور خوششان می‌آید و اگر در کنارشان حالت غمگین و دل مُرده به خود بگیرید، در واقع به دست خود آنها را فراری داده‌اید. آنها از سربه سر گذاشتن با دیگران لذت میبرند و اهل لطیفه‌گویی و مزاح هستند، پس شما هم این ویژگی‌ها را در خود تقویت نمایید. هرگز اشتباهات و خطاهایشان را به خودشان گوشزد نکنید وگرنه به شدت آزرده خاطر و دلخور میشوند. آنها از فضاهای کوچک، محدود و سربسته بدشان می‌آید؛ هرگز آنها را با عجله و شتاب زده وادار به انجام کاری نکنید، آنها برای انجام هر کاری به زمان نیاز دارند و بایستی با آرامش خاطر کامل هر کاری را صورت دهند. فال روز یکشنبه ۷ آذر ماه را در پرشین وی بخوانید.

فال روز یکشنبه ۷ آذر ماه

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

متولدین فروردین

بهت وفاداره وبه هم فکر میکنید سعی میکنه تا حد ممکن به قولهاشم عمل کنه بینتون فاصله ودوری ودلتنگی هست که این موضوع به خاطر حرفه ویا بدگویی هایی میشه که نسبت به شما وعشقتون میشه همدیگرو باور کنید.

 متولدین اردیبهشت

بهت پشت کرده (آقا)وناراحتی بینتونه گاهی رقابت وحسادت شخصی که بهتون نزدیکه باعث این موضوع میشه ولی بهت فکر میکنه وبه زودی باهم دیدار دارید.

 فال روز یکشنبه 7 آذر

 متولدین خرداد

احتمالا توی دیدارتون محدودیت ویا تاخیر میفته ولی صددرصد ازطرفش تماس یا خبری دلری که خوشحالت میکنه واگر مشکل ویا قهر و…تورابطتونه تا ۴وعده ی دیگه برطرف میشه.

ماه متولدین تیر

همدیگه رو دوست دارید وبه هم.فکر میکنید گاهی نسبت به هم حساسیتهایی نشون میدید که متاسفانه باعث سردی توی رابطتون میشه ولی دوست داشتنتون دوطرفست.

 فال روز یکشنبه ۷ آذر ماه متولدین مرداد

اقا با اینکه ازت دلخوره ولی نگرانتم هست وهمدیگه رو دوست دارید وبه هم فکر نیکنید بهت وفاداره وبه زودی همو میبینید.

متولدین شهریور

با عشقت بیرون میری ویا باهم یه جوری در ارتباطید ولی بینتون یه جدایی هم دیده میشه برای عشقت همونقدر که دلتنگی اونهم هست فعلا به هم فرصت بدید.

 فال روز یکشنبه 7 آذر

 فال روز یکشنبه ۷ آذر متولدین مهر

رابطتون سرد ودیدارتون در محدودیته ازهم دلخورید حالا به خاطر بحث ویا موضاعت پیش اومده ولی دوباره همدیگرو میبینید اینبار سعی کنید خودتون برای گرم کردن رابطه تلاش کنید.

 متولدین آبان

آقا نسبت به این رابطه کمی ناامید وسرد داره میشه محبت شخص احساسیش کم شده واونطور که باید نیست ولی به زودی از طرفش با یه حرف یا پیشنهاد تازه خوشحال میشید وبحث ودلخوریتون تموم میشه وآشتی میکنید.

متولدین آذر ماه

بهت فکر میکنه حتی وقتی درگیر کاره انگار نمیتونه فراموشت کنه به هر حال مشکلات ویا ناراحتی ها ودودلی هایی تواین رابطه به وجوداونده که فعلا بینتون دلتنگی ودوری وفاصلست.

 متولدین دی ماه

بینتون مشکلی پیش اومده و شخص مقابلت ازت دلخوره به زودی باهم دیدار میکنید دوست داشتنتون دوطرفست ولی داره روبه سردی میره بهتره تلاش کنید وخودتونم ازش دلجویی ویا عذرخواهی کنید تا این رابطه دوباره عالی شه.

 فال روزانه یکشنبه ۷ آذر ماه متولدین بهمن

مشکلاتی توی رابزتون به وجود اومده اوایل خیلی عشقتونو بروز میدادید ولی این مشکلات شما
رو ازهم دور کرده در حال حاضر برای خانومها رقیب ویا شخص سومی هم در این رابطه دیده میشه .
به هرحال راه براتون باز میشه وخبری که میخواید بهتون میرسه.

متولدین اسفند

اگر دودل هستید ویا شدید دراین رابطه به خاطر دوبه هم زنی ویا بحث وقهری که به خاطر مسائلی هست
که روش حساسیت نشون دادید البته با مدت زمان کوتاهی برطرف خواهد شد بدبین نباشید
وشک وازخودتون دور کنید آشتی خواهید کرد وبه هم نزدیک تر میشید فکرش
خیلی درگیره به سری مسائله بهتره خودتونم سیاست داشته باشید.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس