شیرینی های تان را اینگونه تزیین کنید

اشتراک:
شیرینی های تان را اینگونه تزیین کنید خانه داری
شیرینی پزی هنری است که نیاز به خلاقیت و حوصله دارد اگر به این هنر خوشمزه علاقه دارید در این مطلب به ایده های زیبا و جذابی برای تزیین شیرینی پرداخته ایم.

پخت شیرینی و تزیین آن برای بسیاری از افراد کاری جذاب و لذت بخش است اگر شما هم به این هنر علاقه دارید در ادامه همراه با پرشین وی شوید تا آموزش تزیین شیرینی را بیاموزید

تزیین شیرینی

تزیین شیرینیتزیین شیرینی به شکل اسب
تزیین شیرینیتزیین کردن شیرینی های خونگی
تزیین کردن شیرینیشیرینی به شکل اسب
آموزش تزیینشیرینی تزیین شده
تزیین کوکیدیزاین شیرینی
تزیین کردن کوکیشکل متفاوت شیرینی
درست کردن شیرینیشیرینی به شکل حیوانات

درباره نکات پخت شیرینی بیشتر بدانید

نکته برای پخت شیرینی

۱» اگر می‌خواهید شیرینی هایی با مقدار زیاد بپزید، فر را روی حرارت متوسط تنظیم کنید و آن ها را در مدتی طولانی بپزید. اما برای شیرینی های ریز و کوچک «مثل شیرینی نخودچی»، با حرارت زیاد، میتوانید در وقت تان صرفه جویی کنید.

۲» اگر روی شیرینی تان پخته ولی داخل آن خمیر مانده، یکی از دلایلش این است که حرارت فر زیاد بوده. یک تکه فویل را چندلایه کنید، روی شیرینی ها بیندازید و دوباره شیرینی ها را در فر بگذارید. اینکار باعث میشود خمیر وسط شیرینی هم پخته شود..

نکاتی درباره‌ پیمانه‌ها:

۳» نکاتی درباره ی پیمانه ها:

پیمانه ها را همیشه با قاشق پر کنید و هیچوقت خود پیمانه را در آرد و روغن فرو نکنید.برای خارج شدن هوای آزاد داخل پیمانه، آنرا تکان دهید و روی پیمانه رابا پشت قاشق صاف کنید.

۱ پیمانه پودر قند معادل ۱۲۵ گرم پودر قند

۱ پیمانه آرد معادل ۱۰۰ گرم آرد

۱ پیمانه شکر معادل ۱۵۰ گرم شکر

۱ پیمانه روغن معادل ۱۵۰ گرم روغن

۴» همیشه قبل از تهیه ی شیرینی و کیک در منزل، مواد آنرا آماده کنید؛ سپس پخت شیرینی را آغاز کنید.

۵» سعی کنید بهترین مواد اولیه را برای تهیه ی شیرینی و کیک عید آماده کنید و بخرید تا در نهایت، شیرینی های مرغوب تر و خوشمزه تری بپزید.

۶» تخم مرغ وقتی زده میشود، قدرت نگه‌داری هوا را در خود دارد. بنابر این باعث میشود کیک یا شیرینی عید شما خوب پف کند. بطور معمول، سفیده ی تخم مرغ است که پس از زدن کف می‌کند و هوا را درون خود نگه می دارد، نه زرده.

۷» از تخم مرغ سردی که توی یخچال بوده استفاده نکنید، بلکه بگذارید گرم شود؛ چون در غیر این صورت، مجبورید زمان طولانی تری مخلوط را هم بزنید. چه بهتر که از تازه اش استفاده کنید.

۸» هیچ گاه در فر را قبل از این که سه چهارم از زمان پخت سپری شده باشد، باز نکنید؛ چون پف کیک میخوابد.

سیمرغ -تالاب

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی