پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اصول خوش تیپی برای خانومها

اشتراک:
اصول خوش تیپ بودن مد و لباس
همیشه ساده بودن و تمیز بودن مهمترین رکن لباس پوشیدن است. در این بخش آشنایی با اصول خوشتیپی آقایان و خانم ها توضیحاتی داده ایم . اصول مهم در جذابیت در هر خانم و اقایی مهم است و به روابط اجتماعی او کمک فراوانی می کند.

چیزی که همه ی افراد در وجودشان وجود دارد داشتن تیپ مناسب و اصل خوش تیپی است . خوش پوش بودن قوانینی دارد و اینکه بخواهید بهترین نوع لباس را به تن کنید باید اصول خوش تیپ بودن را بلد باشید وگرنه با پوشیدن لباس نامناسب هیچ گاه به چشم نخواهید امد . اصول خوش پوشی، خوش تیپ و جذابیت برای خانم ها و آقایان را در پرشین وی ببینید.

اصول خوش تیپ بودن

یک خانم خوش تیپ و باوقار چه ویژگی هایی دارد و چه کارهایی باعث می شود اینگونه به نظر برسد؟رفتارهای وی چگونه است و طرز لباس پوشیدن و حتی راه رفتن وی چگونه در خوش تیپ بودن وی تاثیرمی گذارد؟

تمیز باشید

بهداشت را تمرین کنید.

به محض نیاز دوش بگیرید و موهایان را تمیز نگه دارید.

همیشه مسواک بزنید و دئودورانت استفاده کنید تا بوی تازگی و طراوت بدهید.

راز جذابیت یک خانم خوش تیپراز جذابیت یک خانم خوش تیپ

مرتب باشید

همیشه موهایتان را شانه کنید و ناخن‌هایتان را در اندازه‌ی متعادل و مرتب نگه دارید.بقیه‌ی موهای زائد بدنتان باید اندازه‌ی معقولی داشته باشند.به مقدار معقول آرایش کنید تنها، از کانسیلر، کرم پودر و یا پودر استفاده کنید تا پوستتان یکدست شده و از برق پوستتان کم شود.سایه چشم و رژ لب باید رنگ‌های ملایمی داشته باشند.

می‌توانید از خاکستری و قهوه‌ای استفاده کنید.ازخط چشم و ریمل باید به کمترین میزان استفاده شود.در بعضی از مواقع، ممکن است استفاده از رژ لب‌ های پررنگ‌تر، مناسب باشد. بعنوان مثال اگر می‌خواهید برای یک عصرانه رسمی بیرون بروید، استفاده از رژ لب قرمز روشن ضروری است.

اصول کامل شیک پوشیاصول کامل شیک پوشی

یک مدل موی صاف انتخاب کنید

وقتی به خانم‌های باوقار فکر می‌کنید، احتمالا زنانی مثل آدری هپبورن، ورونیکا لیک و یا نیکول کیدمن در نظرتان می‌آیند.و چه چیزی در همه‌ی آنها مشترک است؟ آن موهای زیبا و صاف.مدل مویی انتخاب کنید که موهای ابریشمی‌تان را به بهترین نحو نشان دهد و ویژگی‌ها و استایل لباس پوشیدن تانرا به نمایش بگذارد.این کار به شما ظاهر با وقارتری می‌دهد.

لاک بزنید

بهترین انتخاب‌ها برای ناخن‌ها، صورتی روشن، رنگ خود ناخن و یا فرنچ مانیکور هستند.اما به یاد داشته باشید رنگ‌های دیگر نیز می‌توانند باوقار بنظر برسند.همه چیز به این بستگی دارد که شما چطور از آنها استفاده می‌کنید.هیچ رنگی را برای خودتان ممنوع نکنید، حتی رنگ مشکی.مگر اینکه رنگی را دوست نداشته باشید. در برخی از تصاویر افراد مشهور، به ناخن‌هایشان در مراسم‌ها دقت کنید.آنها همه رنگ لاکی استفاده می‌کنند.از جمله سیاه، سبز، و حتی نارنجی، و بسیاری از آنها همچنان با وقار به نظر می‌رسند.

اصول خوش تیپی برای خانماصول خوش تیپی برای خانم

از عطر خوبی استفاده کنید

ممکن است خودتان متوجه نباشید، اما وقتی کسی بوی خوبی می‌دهد، یک تصویر خاص ازاو در ذهن شما نقش می‌بندد.ایجاد تاثیری ماندنی در ذهن دیگران با استفاده از یک عطر ملایم، به خوبی انجام می‌پذیرد.بهترین عطر و بوها برای خانم‌های جذاب و باوقار عبارتند از: گل یاس، رز، و عنبر.صاف بایستیدصحیح ایستادن، یکی از راه‌هایی است که باعث می‌شود به عنوان یک فرد باوقار شناخته شوید.بر روی طرز ایستادنتان کار کنید و مطمئن شوید که صاف و زیبا می‌ایستید.اینکار باعث می‌شود که لاغرتر و خوش اندام‌تر هم بنظر بیایید.

سرخاب سفیداب

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس