یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

مدل ست های لباس زنانه جذاب

اشتراک:
اصول ست کردن لباس مد و لباس
ست اصولی لباس نیاز به مهارت دارد و افرادی که با نحوه ست کردن لباس زنانه آشنا هستند می‌‎دانند چگونه جذاب‌تر به نظر برسند. با ما همراه باشید .

ست کردن رنگ لباس برای بسیاری از افراد سخت است و نمیدانند هر رنگ لباس را باید با چه رنگی ست کننداگر دوست دارید بدانید هر رنگ با چه رنگ هایی قابل ست شدن است باید اصول ست کردن لباس را بدانید با ما در پرشین وی همراه باشید .

اصول ست کردن لباس

همواره لباسی را بپوشید که کاملا اندازه شما باشد.پوشیدن لباسهای بزرگ تنها اندام شما را اغـراق آمـیـز تـر جـلوه داده و آنـها را پنهان نمیکند. بیشتر سعی کنید تنها در زمانی که کمر باریکی دارید از کمر بند استفاده کنیدپارچـه هـای سـنگین مانـند پـشمـی، بافـتنی و چرمی شما را سنگین وزن تر جلوه میدهند. اصول ست کردن لباس پارچه های سبک وزن مانند کتان، نخی شما را لاغر تر جلوه میدهندرنگهای تیره شما را لاغر تر و کوچک تر میکنند.  رنگهای روشن شما را بزرگتر و حجیم تر میکنند.

اصول ست کردن لباسمدل های زیبای ست لباس

لباسهای بالا تنه و پایین تنه یکرنگ شما را لاغر تر جلوه میدهند. لباسهای بالا تنه و پایین تنه با رنگهای متفاوت شما را بلند قد تر میکند.باسهای یقه بلند گردن را کوتاه تر میکند.) گردن بند کوتاه نیز گردن را کوتاه تر میکند. روسـری کـه به سـمت پـایین آویزان شـده باشد، قـد شما را بلند تر جلوه میدهد.خالکوبی پـیـرامـون  اصول ست کردن لباس گـردن و روی شــانـه هـا سبـب چهار شانه تر شدن شما میگردد.لـبـاس بـا خطوط افقی شما را چاق تـر و بـا خـطـوطعمودی شما را لاغر تر جلوه میدهـد.

اصول ست کردن لباس و نحوه انتخاب آن شیک ترین ست لباس زنانه تابستانی

مدل های زیبای ست لباس زنانه

باسهای کاملا اندازه بپوشید لباسهای خیلی کوچـک و خیلی بزرگ تنها شما را چاق تر نشان میدهند.- لباسهای یکدشت یکرنگ بپوشید. تـرجیـحا یـکرنـگ از سر تا نوک پا. ) از پـوشیـده لبـاسـهای با طرح برجسته و پارچـه هـای زمخت خود داری کنید. ) لباسهای تیره رنگ با پارچه های نازک و اصول ست کردن لباس و نرم بپوشید.) شلوار را در ناحیه کمر بالا بیاورید نه پایین تر.کراوات با پهنای متوسط پوشیده و حتما طول آن تا کمر برسد.

اصول ست کردن رنگ لباسنحوه ست کردن لباس زنانه

از پوشیدن لباسهای با نقش و نگار شلوغ خودداری ورزید. لباس با طرح راه راه عمودی بپوشید.  از داشتن ملزومات بیش از حد خود داری کنید.کفش پاشنه بلند به پا کنید.)لباسهای با رنگ متفاوت بپوشید. رنگهای روشن  و اصول ست کردن لباسو پر رنگ بپوشید.کراوات پهن تر بپوشید.  لباسهای چند لایه به تن کنید.  کفش بدون پاشنه و ظریف بپوشید.  شلوار تمام قد بپوشید.

آشنایی با اصول ست کردن لباس رنگ‌های خنثی برای ست کردن لباس‌

اصول ست کردن لباس با رنگ

از پوشیدن لباسهای سرتاسر یکرنگ بپرهیزید. ) لباس با طرح راه راه عمودی و کراوات باریک نپوشید.● چگونه ست کنیم رنگ جوراب باید همرنگ و یا تیره تر از شلوار باشد. ) رنگ کمربند با رنگ کفش باید یکسان باشد. کـت و شلـوار خــاکستـری و سرمه ای با کفش مشکی، و کـت و شـلـوار قـهـوه ای و زیتونی با کفش قهوه ای ست است.رنگ ها تاثیرات شگفت انگیزی روی روحیه ما دارند

مثلا بد نیست که بدانید تماشای رنگ های گرم همچون خردلی و قهوه ای باعث ترشح هورمون دوپامین میشود و در نهایت با روحیه و بانشاط خواهید شد همچنین تماشای رنگ های سرد همچون آبی باعث ترح هورمون اکسی توسین میشود و در نهایت به آرامش خواهید رسید.گر در انتخاب لباس فردی جسور هستید، لباس قرمز روشن را می توانید با رنگ های خنثی کرم، سفید و طوسی به آسانی ست کنید. این رنگ با آبی و سبز روشن هم ترکیب خاصی به وجود می آورد.

کافه مد  –  خبرگزاری صدا و سیما

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس