پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

رسیدن به استایل مدرن واروپایی با سه گانه کت، ژیله و جین

اشتراک:
مدل پیراهن و استایل مردانه مد و لباس
افرادی که لباس‌های مورد علاقه خود را می‌پوشند بیشتر از دیگران حس اعتماد به نفس دارند برای دیدن مدل پیراهن و استایل مردانه با ما همراه باشید .

هر فردی سبک یا استایل منحصر به فردی برای زندگی دارد. این سبک منحصر به فرد تمام ابعاد زندگی فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد لباس مردانه از جمله دغدغه های آقایان شیک پوش است مدل پیراهن و استایل مردانه را در پرشین وی ببینید.

مدل پیراهن و استایل مردانه

انگار دوباره پوشیدن ژیله بدون آستین زیر کت حرف‌هایی برای گفتن دارد، البته بدون شلوار کت شلوار!کافی‌ است در تراس خانه خود بشینید و مجله‌های مد مردان را ورق بزنید یا نگاهی به شبکه‌های اجتماعی بیندازید.مدی که خیلی زود نظرتان را جلب خواهد کرد، ست کت و ژیله کت شلوار شماست، البته بدون شلوار آن.این ظاهر آنقدر به نظر جالب می‌رسید که حیف‌مان آمد تا با شما در میان نگذاریم.خودتان مشاهده خواهید کرد.

مدل پیراهن و استایل مردانهرسیدن به استایل مدرن

بارها شنیده‌ایم که ترکیب شلوارجین / کت کم کم دارد از مد می‌افتد! اما به نظر ما این استایل همچنانساده و تاثیرگذار است و حیف است که آن را دمده بدانیم.
برای این که دوباره با این ظاهر آشتی کنیم، به شما پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به انتخاب ما بیندازید.انتخابی مدرن با یک کت و ژیله توسی روشن.با این کت و ژیله، یک پیراهن مردانه سفید با طرح‌های آبی کوچک، جینی سنگ‌شورشده، کفش‌هایی مردانه و کمربندی شتریرا به تن کنید تا شما را به شکل یک جنتلمن واقعی درآورد.
در واقع، ژیله و کت بین لباس‌های دیگر شما ارتباط برقرار می‌کنند و سنگ زیر بنای ظاهر شما هستند.

مدل پیراهن و استایل مردانهاستایل مردانه

ژیله و جین

شلوار کتان از آن دست مدل پیراهن و استایل مردانه است که هیچوقت از مد نمی‌افتد.اساس ظاهر شما در این قسمت، یک شلوارکتان به رنگ صورتی روشن است که همراه با دیگر لباس‌های این مجموعه ترکیب رنگی شیکی به وجود خواهد آورد.قرار است از رنگ روشن در پایین تنه به سمت رنگ تیره در بالاتنه برویم.

بدین منظور برای شما کتی به رنگ سبز زمردی، یک ژیله توسی پررنگ و یک پیراهن مردانه مشکی در نظرگرفته‌ایم؛ یک ترکیب رنگی زیبا که به شما ظاهری آراسته خواهد داد.چنین ظاهری نه احتیاج به متعلقات و نه احتیاجبه کیف دارد.در عوض پوتین‌های جیر با قسمت‌هایی از چرم کافی خواهد بود.

نویسنده این مطلب که نگارنده مجله‌های معتبر مد است، همیشه بر تراس کافه‌ای می‌نشیند و در حالی که به اطرافخود نگاه می‌کند از خود می‌پرسد ظاهر مناسب برای او چیست؟ آنچه در ادامه خواهید خواند، تیپ مورد علاقه اواست.ابتدا با یک کت و یک ژیله با دکمه‌های متقاطع و شرابی رنگ شروع می‌کنیم.

رنگ شرابی با رنگ آبی بسیار هماهنگ است.بنابراین یک جین آبی روشن با جزئیاتی توسی رنگ و یک پیراهن مردانه جین به رنگ آبی روشن را بهظاهر خود اضافه می‌کنیم.ترکیبی از رنگ‌های سرد که به آن با یک ساک بولینگ چرم و شتری انرژی و گرماخواهیم داد.

مدل پیراهن و استایل مردانهجدیدترین مدل های لباس آقایان

مدل لباس اسپرت مردانه و پسرانه

بوتین‌های چرم مشکی با تخته شتری رنگ نیز نقطه پایانی ظاهر شما خواهد بود.اگر به یک میهمانی دعوت شده‌اید وهوا نیز سرد است، یک بارانی بژرنگ را همراه داشته باشید تا در ترکیب استایلی این نویسنده خوش‌پوش بمانید وجنبه شیک ژیله و کت خود را نمایان‌تر سازید.خیابان اغلب ایده‌های خوبی در مورد استایل و ظاهر به ما می‌دهد،پس همیشه وقتی را برای نگاه کردن به اطراف‌تان و ایده گرفتن از آن، برای غنی ساختن کمد لباس‌تان درنظر بگیرید.

مدل پیراهن و استایل مردانهمعرفی انواع سبک

برای مدت ها مدل پیراهن و استایل مردانه  خودرا با کرواتی هماهنگ می کردند که دقیقا همرنگ باشد.اما امروزه برای جذاب تر شدن ظاهر تیپ و استایل از رنگ های مکمل یا متضاد در انتخاب کراوات و پیراهن و کت استفاده می کنند.این کار ظاهر جذابتری دارد.تنها کافیست بدانید که چه رنگ هایی مکمل یکدیگرهستند.

مدانلاین  –  میهن فال

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس