سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

اشک های آنا ماریا مارکوویچ زیباترین فوتبالیست جهان در لحظه مصدومیت

تاریخ نشر :شنبه 11 مارس 2023 اشتراک:
آنا ماریا مارکوویچ تازه ترین ها از دنیای ورزش
آنا ماریا مارکوویچ فوتبالیست کروات جذاب ترین ستاره دنیای فوتبال می باشد که به خاطر مصدوم شدن از ناحیه زانو که دچار آسیب دیدگی شدید شده به اجبار مدتی از فوتبال باید خداحافظی کند و اشک های او سوژه شده است.

زیباترین فوتبالیست زن جهان در لحظه بازی در زمین فوتبال دچار مصدومیت شدید شده و مدتی باید از میادین ورزشی دور باشد. در ادامه جزئیات مصدویمت و عکس آنا ماریا مارکوویچ را در پرشین وی مشاهده کنید.

عکس آنا ماریا مارکوویچ

آنا ماریا مارکوویچ (Ana Maria Markovic) زیباترین فوتبالیست جهان در اینستاگرام خود فاش کرد که مجبور است برای مدت طولانی از فوتبال خداحافظی کند زیرا دچار آسیب‌دیدگی شده است.

این ملی پوش کروات که به عنوان جذاب ترین ستاره دنیای فوتبال شناخته می‌شود در حین بازی برای تیم گراس هاپرز زوریخ از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شدید شد و از تصاویر مشخص است که زمانی که پزشکان برای مداوای او به زمین رفتند به شدت احساساتی شده بود، زیرا اشک می‌ریخت.

هواداران ناراحت هستند که این فوتبالیست ۲۳ ساله برای مدتی از زمین بازی دور خواهد بود.

عکس آنا ماریا مارکوویچعکس آنا ماریا مارکوویچ

آنا مارکوویچ که در پست فوروارد بازی می‌کند دو عکس دلخراش از این حادثه دردناک را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او برای ۲.۴ میلیون دنبال کننده خود نوشت:

مصدومیت زیباترین فوتبالیست جهان

نمی دانم از کجا شروع کنم… متأسفانه در بازی گذشته مصدوم شدم و اکنون باید برای مدت طولانی از فوتبال خداحافظی کنم. این خیلی دردناک است و هنوز نمی‌توانم آن را باور کنم. همه کسانی که مرا می‌شناسند، می‌دانند که من شخصیت بسیار قوی ای دارم و قوی‌تر از این باز خواهم گشت…

عکس آنا ماریا مارکوویچمصدومیت شدید ماریا

از همه شما برای حمایت‌هایتان متشکرم… در چند ماه آینده بیشتر از قبل به حمایت‌هایتان نیاز خواهم داشت. هواداران و هم تیمی ها قسمت نظرات را با پیام های حمایت از مارکوویچ پر کردند.

مارکوویچ ستاره بلوند فوتبال مرتب با سلفی ها و عکس های مسابقه‌ که در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کند طرفدارانش را با زیبایی‌اش شگفت زده می‌کند.

عکس آنا ماریا مارکوویچ فوتبالیست زن

ماریا مارکوویچ در مورد اطلاق عنوان زیباترین فوتبالیست زن جهان به خود گفت: «مقالاتی را که من را زیباترین فوتبالیست جهان یا یکی از زیباترین ها می نامیدند دوست داشتم،  زیرا شنیدن اینکه زیبا هستم خوشحالم می کند. اما بعداً مقالاتی در روزنامه‌ها منتشر شد که در آنها به عنوان جذاب‌ترین فوتبالیست معرفی شدم و آن را دوست نداشتم.

عکس آنا ماریا مارکوویچآنا ماریا

آنها هرگز فوتبال مرا ندیده اند و فقط به ظاهر من توجه می کنند و این مایه تاسف است. فکر می‌کنم چنین افرادی باید از قبل اطلاعات بیشتری کسب کنند و ببینند من از نظر فوتبالی چه کاری می‌توانم انجام دهم.»

او اخیرا با پیامی رمزآلود علاقه‌اش به نقل مکان به انگلیس و بازی در سوپر لیگ زنان انگلیس (WSL) را فاش کرده بود و پیش تر درباره اینکه از نظر او چه کسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است اظهارنظر کرده بود.

روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس