جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سپاهانی ها در رختکن النصر / تقدیر ویژه کریس رونالدو از ژوزه مورایس

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 22 فوریه 2024 اشتراک:
کریستیانو رونالدو تازه ترین ها از دنیای ورزش
کریستیانو رونالدو با ژوزه مورایس و دیگر هم تیمی‌ های سابق پرتغالی‌ اش در سپاهان که در ریاض حضور داشتند در رختکن با هم دیدار صمیمانه‌ ای داشته و حتی به شوخی عنوان کرده که با خودشان قورمه سبزی از ایران نیاورده اند.

بازیکنان النصر که در ریاض حضور داشتند دیدار با بازیکنان سپهان اصفهان داشتند و از این رو مربی پرتالی ایم تیم با فوق ستاره دنیای فوتبال در رختکن دیدار داشته است. در ادامه تصاویری از کریستیانو رونالدو و مورایس را در پرشین وی مشاهده کنید.

کریستیانو رونالدو و مورایس

سپاهان برای زنده ماندن در لیگ قهرمانان آسیا باید امشب کینگدام آرنا را به آتش بکشد و با انجام مأموریتی غیرممکن، با اختلاف دو گل و یا بیشتر از سد الهلال قدرتمند بگذرد تا بتواند راهی دور بعدی مسابقات شود.

سپاهانی‌ها برای تمرکز بیشتر روی این مسابقه، دو روز پیش از برگزاری این دیدار عازم ریاض شدند و دو جلسه تمرینی را نیز در این شهر برگزار کردند اما برگزاری مسابقه دیگر تیم بزرگ پایتخت عربستان فرصتی شد تا مربیان پرتغالی سپاهان با یکی از بزرگترین چهره‌های تاریخ فوتبال دیدار کنند.

النصر شب گذشته و با فاصله کمی از محل اسکان تیم سپاهان، مسابقه برگشت خود در دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را در استادیوم الاول پارک برابر الفیحاء برگزار کرد. این دیدار بهانه‌ای شد تا کریستیانو رونالدو از مربی و هم تیمی‌های سابقش برای تماشای این دیدار دعوت کند.

کریستیانو رونالدو و مورایسکریستیانو رونالدو و مورایس

حضور سپاهانی ها در رختکن النصر

ژوزه مورایس که در زمان حضور ژوزه مورینیو در رئال مادرید به مدت سه سال دستیار هم‌وطنش بود، این فرصت را داشت تا به عنوان دستیار اول آقای خاص، با ستاره‌های بزرگ دنیای فوتبال از جمله کریستیانو رونالدو کار کند و همین زمان طولانی حضور در مادرید، بهانه‌ ای برای آشنایی طرفین و رابطه خوب بین آنها شد.

علاوه بر این، هوگو آلمیدا، مهاجم سابق وردربرمن و پورتو که اکنون یکی از دستیاران مورایس است، این فرصت را داشت تا در تیم ملی پرتغال نیز با رونالدو هم تیمی باشد و او نیز با حضور در ورزشگاه الاول پارک، با اسطوره دنیای فوتبال دیداری تازه کرد و دو طرف به مرور خاطرات گذشته پرداختند.

سپاهاندیدار سپاهانی ها با ستاره های النصر

در جمع پرتغالی‌های کادرفنی سپاهان، یک چهره آشنای دیگر نیز حضور داشت. پائولو سانتوس که مربی دروازه‌بان‌ های تیم اصفهانی است، یکی از اعضای تیم ملی پرتغال در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان بود ولی فرصتی برای حضور در میدان را به دست نیاورد و نیمکت نشین بود. او نیز پس از دیدار با رونالدو، به گرمی مورد استقبال هم تیمی سابقش قرار گرفت.

دیدار کریستیانو رونالدو و مورایس

لوئیس کاسترو سرمربی پرتغالی النصر نیز با دیدن هموطنان و همکارانش در سپاهان به گرمی از آنها استقبال کرد و طرفین برای دقایقی به صحبت پیرامون مسائل مختلف پرداختند.

کریستیانو رونالدو و مورایسکریستیانو رونالدو

نکته جالب اینکه وقتی رونالدو با فردین فقیهی، مترجم مورایس رو در رو شد، با لحنی آمیخته به شوخی به او گفت که چرا در سفری که از ایران به ریاض داشته، با خود قورمه سبزی نیاورده است. (ظاهرا این غذای ایرانی در سفر کریستیانو به ایران مورد پسند او قرار گرفته است.)

به هر شکل سپاهان باید امشب به مصاف رقیب سنتی تیم رونالدو یعنی الهلال برود. قطعا فوق ستاره پرتغالی امیدوار است که مربی و هم تیمی‌ های سابقش بتوانند در این دیدار به پیروزی برسند ولی این موضوع امری دشوار است و باید دید که شاگردان مورایس تا چه اندازه در این امر موفق خواهند بود.

ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس