جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جان رام گلف باز اسپانیایی صاحب گران‌ ترین قرارداد تاریخ ورزش

تاریخ نشر :شنبه 09 دسامبر 2023 اشتراک:
گران‌ ترین قرارداد تاریخ ورزش تازه ترین ها از دنیای ورزش
گلف‌ باز معروف جان رام اسپانیایی به تازگی به تازگی پیشنهاد هنگفت لیگ گلف LIV را پذیرفته است و گفته می شود وی گران‌ ترین قرارداد تاریخ ورزش را امضا کرده است.

گلف باز اسپانیایی به تازگی قراردادی امضا کرده که در طول تاریخ بی سابقه بوده و از قرارداد لیونل مسی و کریستیانو رونالدو نیز بیشتر می باشد. در ادامه جزئیات گران‌ ترین قرارداد تاریخ ورزش را در پرشین وی مشاهده کنید.

گران‌ ترین قرارداد تاریخ ورزش

جان رام پیشنهاد هنگفت لیگ گلف LIV را پذیرفت. رقم این قرارداد هنوز رسمی نشده اما طبق گزارش‌ ها بیش از ۵۲۰میلیون یورو ارزش دارد. بزرگی این رقم عملا مشابه همان رقمی است که تور جهانی گلف در سال ۲۰۲۳ در تمام مسابقات خود بین همه بازیکنان توزیع کرد.

قرارداد رام بزرگترین قرارداد در تاریخ ورزش جهان است، زیرا مبلغ بیش از ۶۰۰میلیون یورویی که لئو مسی در دوران حضورش در بارسلونا به دست آورد حاصل تمدیدهای مختلف بود.

رام علاوه بر مبلغی که به طور ثابت دریافت می‌ کند، مانند ۴۸ بازیکن دیگر که لیگ را تشکیل می‌ دهند در هر ۱۳ تورنمنت ۲۰۲۴ حضور خواهد داشت و مبلغ ۴میلیون دلار به برنده در هر رویداد اعطا خواهد شد.

او همیشه گفته که گلف به او این فرصت را داده است که چند نسل از خانواده‌ اش بتوانند با پولی که او حتی قبل از این فصل به دست آورده زندگی کنند.

گران‌ ترین قرارداد تاریخ ورزشجان رام

معرفی جان رام گلف باز اسپانیایی

جان رام ۲۹ ساله با امضای چنین قراردادی فاصله معناداری نه تنها با ستارگان دنیای گلف بلکه تمامی ورزشکاران بزرگ دنیا انداخته است. رام علاوه بر مبلغی که به طور ثابت دریافت می‌ کند، مانند ۴۸ بازیکن دیگر که لیگ LIV را تشکیل می‌ دهند در هر ۱۳ تورنمنت ۲۰۲۴ حضور خواهد داشت و مبلغ ۴ میلیون دلار به برنده در هر رویداد اعطا خواهد شد.

این گلف ‌باز اسپانیایی بارها و بارها اعلام کرده که گلف زندگی او را به کلی تغییر داده و چند نسل از خانواده‌ اش می‌ توانند با درآمد بالای او به راحتی زندگی کنند.

گران‌ ترین قرارداد تاریخ ورزش

جان رام رودریگز، گلف‌باز مشهور اسپانیایی، پیشنهاد هنگفت لیگ گلف LIV را پذیرفته است. رقم این قرارداد هنوز رسمی نشده اما طبق گزارش‌ مارکا بیش از ۵۲۰ میلیون یورو ارزش دارد.

گران‌ ترین قرارداد تاریخ ورزشباشگاه مشهور گلف

این رقم آن‌چنان بزرگ است که عملا مشابه ارقامی است که تور جهانی گلف در سال ۲۰۲۳ در تمام مسابقات خود بین همه بازیکنان توزیع کرده است.

گفتنی است لیگ گلف LIV در واقع با حمایت عربستان سعودی شکل گرفته و در این ورزش به رقیبی جدی برای تور جهانی گلف PGA تبدیل شده است.

خبر ورزشی , طرفداری

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس